Neler Yeni

25K Bütçeye 3 Hazır kasa danışacağım yardımcı olur musunuz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Tolga Demirtaş
12400f r5 5600 ile çok yakın performansa sahip. 26K bütçe ile amd nin yeni nesil yani 7500f işlemcili bir kasa alabilirsin. Galax tercih etmemenin sebebi duymamış olman sanırım. Türkiyede bilinen bir marka değil zaten son zamanlarda gaming gen satışlarını yaptığı için biraz duyuldu. Dandik bir marka değil, zaten bir ekran kartı alırken genel olarak soğutmasına bakılır internetten bakabilirsiniz soğutması kâfi diyebiliriz çok mükemmel denmesede. Eğer galax almaya okeyseniz şu sisteme bakabilirsiniz
Bu arada asusunda uygun modelleri var gaming gende şuna göz atabilirsiniz
Eğer birini tercih edicekseniz kasasını +500tl ye bir üsttekini kesinliklle seçmenizi öneririm. SSD olarak 500gb yetmezse NV2 1TB seçebilirsiniz
Bende bir süredir kasa arıyorum karar verene kadar 22 binlerden 25 binlere yükseldi, bu 7500f'li kasaya çok yükseldim ama vatandaki 12400f 4060ti kasada kafamı karıştırıyor en çokda vatanda vade farksız 3 taksit yapması inanılmaz cezbediyor bazende diyorum günde 3 4 saat oynayacağım R6 bukadar yükselmeden 12100fli bir cihaz mı alsam hala çok kararsızım, konuyu takipdeyim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,829
Üyeler
140,706
Son üye
Kayra Işık
Top Bottom