Neler Yeni

25K Bütçeye 3 Hazır kasa danışacağım yardımcı olur musunuz?

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,363
İsim
Fatih
Alınmaz, PSU ismi verememişler bile ilk linkte :D ayrıca pahalı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam baktım oralara da tek vatanda ki bu sistemler bana en mantıklısı geldi 3 kasanın +, - leri ver aralarında öneriniz varsa beklerim bu 3 kasa arasında alacağım. Psu değiştiricem zaten rampage kasası almayabilirim
Tamam o zaman hemen bakayım. Anladığım kadarıyla vatan içinize daha cok siniyor.

Shaw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,363
İsim
Fatih
hocam baktım oralara da tek vatanda ki bu sistemler bana en mantıklısı geldi 3 kasanın +, - leri ver aralarında öneriniz varsa beklerim bu 3 kasa arasında alacağım. Psu değiştiricem zaten rampage kasası almayabilirim
i5 4060 ti sizin için daha mantıklı olur *PERFORMANS* açısından. Ancak PSU kesinlikle değişin.

Daxafin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Eray Davşan
i5 4060 ti sizin için daha mantıklı olur *PERFORMANS* açısından. Ancak PSU kesinlikle değişin.
tek o kasa da 128 bit olmasına takıldım ekran kartının acaba ileride sorun yaşar mıyım

• Beğen
Reaksiyonlar: Shaw

Daxafin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Eray Davşan
Laptop ve telefonu da n11,hepsiburada, trendyoldan alanlar var. Mağaza fanatikliği.🤭
teşekkür ederim hocam düşüncen için ama ben elektronik ürünleri gidip mağazadan almayı daha çok tercih ediyorum her hangi bir sıkıntı yaşadığım durumda kargolarla uğraşıp satıcı hakkında bir muhattap olamazsam sıkıntı olur benim için

Lady-Of-Ice

80+ Silver
4060ti lı kasa 26 bin olur mu olur; kağıt üstünde. Ekstra bonus Psu masrafı ne olacak. Bonus yani.:unsure:
🤗

Top Bottom