Neler Yeni

25K CİVARINA BU PC NASIL?

umutopcuu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Umut Topçu
Arkadaşlar bu pc çok f/p gibi geldi. Almayı düşünüyorum. Önerilen yükseltmeler nelerdir.
Kasa ve anakartta bazı değişiklikler yapmak gerekebilir sanırım, ne önerirsiniz?
bir de anakartlarda ses kartları gömülü mü oluyordu yoksa bazılarında ayrıyeten almam gerekir mi?

umutopcuu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Umut Topçu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
26,500 bu daha da bişiler eklenip 4070 olsa daha iyi olmazmı sizce ?
Valla kral doğru diyorsun da yani monitörle 30u bulacak ve ben o kadar zorlayabileceğimden emin de değilim o yüzden eğer bi sistem varsa önerdiğin inceleyeyim ama sanırım 4070e yükseltemem...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ssd zaten exceria plus 1tb mı yapsın demek istediniz hocam
evt depolamada sorun çekmez en azından
Abiler benim 970 evo var 1tb o yüzden bilerek ssd yükseltmesi yapmadım. Monster kullanıcısıydım. Chipset arızası oluştu, 16k masraf çıkarttılar bana :)

Ben anakartı Asus prime b650 yaptım kasayı da 16 lira farkla MSI yapabilirsin
Ben de kasaya msi olarak düşünmüştüm, 600w psu yeter sanırım 4060ti için. 4000 serisi çok elektrik çekmiyor diye biliyorum zaten. Anakart için de neden b650 olduğunu sorabilir miyim hocam?

xpaw

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Yasin KALAYCI
Valla kral doğru diyorsun da yani monitörle 30u bulacak ve ben o kadar zorlayabileceğimden emin de değilim o yüzden eğer bi sistem varsa önerdiğin inceleyeyim ama sanırım 4070e yükseltemem...

Abiler benim 970 evo var 1tb o yüzden bilerek ssd yükseltmesi yapmadım. Monster kullanıcısıydım. Chipset arızası oluştu, 16k masraf çıkarttılar bana :)

Ben de kasaya msi olarak düşünmüştüm, 600w psu yeter sanırım 4060ti için. 4000 serisi çok elektrik çekmiyor diye biliyorum zaten. Anakart için de neden b650 olduğunu sorabilir miyim hocam?
ekran kartı bitmiş hocam çok geç ben de alacaktım

Hocam overclock falan yapabilirsin+ iki tane ssd girişi var soğutucu falan var ama galiba stok bitmiş ekran kartının

Top Bottom