Neler Yeni

Yardım 25K telefon önerisi.

Musty.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Mustafa Çelikörs
Bütçe
25000
Merhabalar başlıkta gördüğünüz üzere yeni bir telefon alacağım
aradığım özellikler
- güncelleme almaya devam etmesi
- kamerası pek önemli değil ama pekte kötü olmasın
- şarj konusunda şuan ki telefonları bilmiyorum ama sanırım neredeyse hepsi 1 günü çıkarıyor öyle bir şey olabilir
- oyun oynamam yani küçük oyunlar olabilir ama pubg tarzı büyük oyunlar oynamam, günlük kullanım video izleme sosyal medya gibi alanlarda kullanacağım
başka da pek kriterim yok
bütçeye 25000 tl yazdım fakat az önce biraz araştırınca, bu fiyata en iyi telefon realme gt 2 pro gibi gözüküyor ama fiyatı 30000 tl bandında çıkarınca karşıma samsung s23 çıktı
dediğim gibi bütçe 25k fakat eğer s23 farka değer al derseniz ayarlamaya çalışırım
önerilerinizi bekliyorum

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Mehmet
aradığım özellikler
- şarj konusunda şuanki telefonları bilmiyorum ama sanırım neredeyse hepsi 1 günü çıkarıyor öyle bir şey olabilir
bütçeye 25000 TL yazdım fakat az önce biraz araştırınca, bu fiyata en iyi telefon realme gt 2 pro gibi gözüküyor ama fiyatı 30000 TL bandında çıkarınca karşıma samsung s23 çıktı
şuanlık dediğim gibi ama biraz fark ver s23 al derseniz de ayarlamaya çalışabilirim
önerilerinizi bekliyorum

Mesaj otomatik birleştirildi:

Ancak realme GT pro nun ekranı daha iyi duruyor performans anlamında çok çok fark yok ben olsam GT pro alırdım

Son düzenleme:

Musty.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Mustafa Çelikörs
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Ancak realme GT pro nun ekranı daha iyi duruyor performans anlamında çok çok fark yok ben olsam GT pro alırdım
çok teşekkür ederim hocam yardımınız için, bakalım biraz daha öneri bekleyelim

çok teşekkür ederim hocam yardımınız için, bakalım biraz daha öneri bekleyelim
@şahin doğan

msbm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
msbsb
aradığım özellikler
- şarj konusunda şuanki telefonları bilmiyorum ama sanırım neredeyse hepsi 1 günü çıkarıyor öyle bir şey olabilir
bütçeye 25000 TL yazdım fakat az önce biraz araştırınca, bu fiyata en iyi telefon realme gt 2 pro gibi gözüküyor ama fiyatı 30000 TL bandında çıkarınca karşıma samsung s23 çıktı
şuanlık dediğim gibi ama biraz fark ver s23 al derseniz de ayarlamaya çalışabilirim
önerilerinizi bekliyorum
oyun oynuyorsan realme gt 2 pro, oyun oynamam dersen Samsung s23

Musty.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Mustafa Çelikörs
oyun oynuyorsan realme gt 2 pro, oyun oynamam dersen Samsung s23
oyun oynamıyorum hocam yani oynarım da küçük oyunlar, pubg tarzı büyük oyunlar oynamam

Frkn833

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Furkan
2. Telefon olarak s23 aldım valla güzel hocam. Bence android kralı bana göre. Asıl telefon iphone 13. 2. Android samsung arayüz olarak özellik olarak çok önde. Bana kalırsa amazondan al stok bittiyse bekle. Ara ara giriyor. Ben aldım beğenmezsen 1 ay içinde iade edersin

S23 alınca ilk bir kaç gün şarj hızlı bitiyor sonra düzeliyor. Kullanmana bağlı olarak kendini ayarlıyor.

Musty.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Mustafa Çelikörs
2. Telefon olarak s23 aldım valla güzel hocam. Bence android kralı bana göre. Asıl telefon iphone 13. 2. Android samsung arayüz olarak özellik olarak çok önde. Bana kalırsa amazondan al stok bittiyse bekle. Ara ara giriyor. Ben aldım beğenmezsen 1 ay içinde iade edersin

S23 alınca ilk bir kaç gün şarj hızlı bitiyor sonra düzeliyor. Kullanmana bağlı olarak kendini ayarlıyor.
olabilir hocam

yardımlar için çok teşekkür ederiim şuanlık s23 de karar kıldım gibi

Son düzenleme:

Musty.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Mustafa Çelikörs
Bu arada sormayı unuttum eski model samsunglarda öyleydi 2 senede cihaz yavaşlıyordu internette gördüğüm bazı insanlar samsungun s21 den sonra değiştiğini söyledi. Şöyle sorayım bu telefon beni 5 sene rahat götürür mü?

Charles Darwin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
Alpaslan Çevikel
Bu arada sormayı unuttum eski model samsunglarda öyleydi 2 senede cihaz yavaşlıyordu internette gördüğüm bazı insanlar samsungun s21 den sonra değiştiğini söyledi. Şöyle sorayım bu telefon beni 5 sene rahat götürür mü?
S23 alacaksan seni 4 sene falan rahat götürür

Kullanıma bağlı olduğunu unutmayın performans hız konusunda rahat çıkartır ama batarya 2 sene sonra değişim isteyebilir belki istemez tamamen kullanımına bağlı

Tek seferlik mi ayarlıyor yoksa sürekli kendini düzenli bir şekilde ayarlama yapıyor mu ?

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
aradığım özellikler
- şarj konusunda şuan ki telefonları bilmiyorum ama sanırım neredeyse hepsi 1 günü çıkarıyor öyle bir şey olabilir
- oyun oynamam yani küçük oyunlar olabilir ama PUBG tarzı büyük oyunlar oynamam, günlük kullanım video izleme sosyal medya gibi alanlarda kullanacağım
dediğim gibi bütçe 25k fakat eğer s23 farka değer al derseniz ayarlamaya çalışırım
önerilerinizi bekliyorum
Bütçeyi 29K yap S23 256GB al bence, 1 aydır kullanıyorum gayet iyi bir cihaz. İşletim sistemi ve birkaç ufak fark hariç bana iPhone 14 Pro dan çok farklı bir cihaz gibi gelmiyor bu S23 😀

Pişmaniye

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,821
İsim
Can BOZKURT
aradığım özellikler
- oyun oynamam yani küçük oyunlar olabilir ama PUBG tarzı büyük oyunlar oynamam, günlük kullanım video izleme sosyal medya gibi alanlarda kullanacağım
önerilerinizi bekliyorum
Çıkar iPhone 11 al derdim ancak o telefon'a 12k üstü haram

Musty.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Mustafa Çelikörs
Bütçeyi 29K yap S23 256GB al bence, 1 aydır kullanıyorum gayet iyi bir cihaz. İşletim sistemi ve birkaç ufak fark hariç bana iPhone 14 Pro dan çok farklı bir cihaz gibi gelmiyor bu S23 😀
evet hocam zaten alırsam 256 alacağım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
930,376
Üyeler
145,604
Son üye
mosotuqiet
Top Bottom