Neler Yeni

26/27.5 Jant bisiklet önerisi

Gece_alp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Alper Ceran
Bütçe
14.000
26 Yada 27.5 jant kelebek vitesli ön maşası amörtsörlü bi bisiklet arıyorum yarı yolda yarı toprakta kullanıcam o yüzden 27.5 olması daha işime gelir
Salcano gibi bilindik markalar daha iyi olur

Meter90ss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
596
İsim
Mete C. E.
İkinci el düşünüyorsan,
Trek merlin, cannondale, scott, giant bakabilirsin.
Sıfır ise carraro bakabilirsin.
House of bike. Com a girip modellere bakmanı öneririm.
Salcano’da o kadar çok model ve o kadar kötü renk kombinasyonlarından sonra ne kendim bakıyorum, ne öneriyorum.

QWuiet

80+ Bronze
26 Yada 27.5 jant kelebek vitesli ön maşası amörtsörlü bi bisiklet arıyorum yarı yolda yarı toprakta kullanıcam o yüzden 27.5 olması daha işime gelir
Elektrikli bisiklet al¿

Gece_alp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Alper Ceran
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Elektrikli bisiklet al¿
Elektrikliyi sevmiyorum bi kaç kez kullandım çok duygusuz geliyor ve elektrikli bisiklet istesem ona göre konu açardım genede tavsiyeniz için teşekkğr ederim:)

Gece_alp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Alper Ceran
İkinci el düşünüyorsan,
Trek merlin, cannondale, scott, giant bakabilirsin.
Sıfır ise carraro bakabilirsin.
House of bike. Com a girip modellere bakmanı öneririm.
Salcano’da o kadar çok model ve o kadar kötü renk kombinasyonlarından sonra ne kendim bakıyorum, ne öneriyorum.
2. Elden uzak duruyorum hocam hep o yuzden 0 alıcam renk sorun degil aldiktan 6 ay sonra tanıdık oto boyacıda felan boyatirim kadro ön maşadan amörtsörlü olucak orta amörtsör istemiyorum çok bela açtı başıma
ilk bisikletim de salcanoydu sonra çalındığı için salcanoya karşi içimde minik bi istek kaldigi icin salcano dedim hocam

Meter90ss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
596
İsim
Mete C. E.
2. Elden uzak duruyorum hocam hep o yuzden 0 alıcam renk sorun degil aldiktan 6 ay sonra tanıdık oto boyacıda felan boyatirim kadro ön maşadan amörtsörlü olucak orta amörtsör istemiyorum çok bela açtı başıma
ilk bisikletim de salcanoydu sonra çalındığı için salcanoya karşi içimde minik bi istek kaldigi icin salcano dedim hocam
Dediğim siteye baktınız mı bilmiyorum,
Carraro 2712, metre 2912 veya scott’un pek çok sitede modelleri var.
Salcano eskiden her fiyat bandında kaliteliydi şimdi orta ve üst haricinde market bisikleti ayarındalar.

Gece_alp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Alper Ceran
Düzenleme:(11/04/2023):Bütçemi zorunlu olarak kısmam gerekti yeni bütcem malesef 14-16 bin TL

Top Bottom