Neler Yeni

26 bine sistem önerisi

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,104
İsim
Draq123

Kienz1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Melih baş
Monitör olarak bütçe 600tl felan artsın klavye güzel mouse delikli almazdım ben
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://shop.connectgame.com.tr/pro...cu-mouse-beyaz?_pos=2&_psq=Mouse&_ss=e&_v=1.0 mouse bunu öneriyorlar teknik özellikleride iyi
Hocam bi monitör öneriniz var ise arttirabilirim mouse içinde elim çok terliyo ve delikli mouse bu konuda faydalı olucagini dusundum Baska bı mouse öneriniz var ise açığım pardon mouse atmışsınız hocam

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,104
İsim
Draq123
Hocam bi monitör öneriniz var ise arttirabilirim mouse içinde elim çok terliyo ve delikli mouse bu konuda faydalı olucagini dusundum Baska bı mouse öneriniz var ise açığım pardon mouse atmışsınız hocam

AOC 23.8" 24G4X bu monitör sürekli 4400 4300 e düşüyor takip edip bunu almanı öneririm

Kienz1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Melih baş

AOC 23.8" 24G4X bu monitör sürekli 4400 4300 e düşüyor takip edip bunu almanı öneririm

Tamamdır hocam sağolun cevaplarınız için eğer bütçemi az daha yükseltebilir sem bu monitörlerden birini almaya çalışırım

NoPan!c

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Yiğit
Monitörün yüksekliğin ayarlayabiliyorsun aşşağı yukarı
Mesaj otomatik birleştirildi:

22k lık sistemi beklersen 20k ya bulursun vatan çalısanıyım diyenin gazına gelme
web den alması benim bi işime yaramıyor bilip bilmeden konuşma gitsin apacher ram li goodram markalı ram ssd li bilgisayar mı alsın birazcık kalite performans nedir öğrenmenizi tavsiye ediyorum. daha uyguna gelebilir ama rezalet markalar kullanarak o ucuzluğu yakalıyorlar sonrada 2 sene sonra sistem elde kalınca neden böyle oldu oluyor ayrıca istediği yerden alabilir tamamen kendi özgürlüğü zaten al demedim fiyatı güzel dedim gerçektende güzel değil diyorsan birazcık araşıtr teker teker topla sonra gel buraya konuşalım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
981,281
Üyeler
155,232
Son üye
kampanya canavarı mısınız
Top Bottom