Neler Yeni

27 inch - 2k - ips monitör tavsiyesi

paleira

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
ömer
Bu fiyatlara ips vs bulmak zor. Fiyat gün geçtikçe pahalanıyor konu sahibi umarım almıştır 1 hafta da 400 lira koydu üzerine
daha almadım cumartesi günü indirim videsu paylasılacaktı onu bekliyorum eger orada istedigim gibi bir monitör bulamazsam ASUS VG27AQZ yi alacagım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam ışık sızması var mı acaba
evet ışık sızması var mı

By_melih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Melih Ege Özay
daha almadım cumartesi günü indirim videsu paylasılacaktı onu bekliyorum eger orada istedigim gibi bir monitör bulamazsam ASUS VG27AQZ yi alacagım

evet ışık sızması var mı
Bende biraz ışık sızması var IPS glowda olabilir tam anlayamadim müşteri hizmetlerine başvuracağım

Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
ahmet burak kara
Işık sızması olmayan IPS olmaz. Rahatsız etmeyen olabilir. VX2705 te rahatsız edici boyutta değil, kaliteli bir paneli var. Işık sızması sıfır olsun, alerjim var diyorsanız OLED ekranlara yönelmeniz lazım.

TurkishAerospace

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
taha

evet ışık sızması var mı
Bende biraz ışık sızması var IPS glowda olabilir tam anlayamadim müşteri hizmetlerine başvuracağım
Sol alt tarafda biraz var ama rahatsız etmiyor 2. monitörüm var acer da daha fazla bariz

Sol alt tarafda biraz var ama rahatsız etmiyor 2. monitörüm var acer da daha fazla bariz
Bende 2 adet ölü pixel var. Sorun etmediğim için peşine düşmedim. Forumlar da araştırdığım kadarıyla genelde çıkıyormuş

Işık sızması olmayan IPS olmaz. Rahatsız etmeyen olabilir. VX2705 te rahatsız edici boyutta değil, kaliteli bir paneli var. Işık sızması sıfır olsun, alerjim var diyorsanız OLED ekranlara yönelmeniz lazım.
Katılıyorum.

paleira

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
ömer

Bende 2 adet ölü pixel var. Sorun etmediğim için peşine düşmedim. Forumlar da araştırdığım kadarıyla genelde çıkıyormuş

Katılıyorum.
ölü pixel sizi rahatsız etmedi mi

ölü pixel bu modelde kronik mi

soul

80+ Silver
LG model olanı alırdım ben şahsen rekleri daha doğru veriyor ve arasında hz olarak önemsiz bir fark var 21hz nin farkı çok anlaşılmaz. 144 den 240 a çıkmıyor sonuçta.

paleira

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
ömer
LG model olanı alırdım ben şahsen rekleri daha doğru veriyor ve arasında hz olarak önemsiz bir fark var 21hz nin farkı çok anlaşılmaz. 144 den 240 a çıkmıyor sonuçta.
ama fiyat farkı da var hocam

Tamaran

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Tolga Kılıç
Hocam ekran matlıgı konusunda biriyi baya bi yazi yazmış boyle birsey var

Hocam ben 3. Yu degistiriyorum ölü pixsel çıkıyor hadi onu geçtim kronik sag alt ve ustte aşırı ışık sizmasi var cogu kisi bunu yazmis 3 tane alan bile bu sekilde cafeye almis denemis

paleira

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
ömer
Hocam ekran matlıgı konusunda biriyi baya bi yazi yazmış boyle birsey var

Hocam ben 3. Yu degistiriyorum ölü pixsel çıkıyor hadi onu geçtim kronik sag alt ve ustte aşırı ışık sizmasi var cogu kisi bunu yazmis 3 tane alan bile bu sekilde cafeye almis denemis
su an vg27aqz mi kullanıyorsunuz

Tamaran

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Tolga Kılıç
su an vg27aqz mi kullanıyorsunuz
Bu 3 . Aqz 15 gunde kanka 1nin iadesi yapildi 2 sinin bekliyor 3 unde de ölü pixsel cikti temiz olanda var ama ışık sızması cok kanka kronik ben cok arastirdim yani cafeye 3 tane alip ayni anda denemis adam hepsi ayni ve google yaz bak cogu kisi bundan muzdarip ben rahatsiz oldum siyah rengin böyle sizmada görünmesinden biraz daha arastir ama bu fiyatada bu özellikte bulamassin onuda bil rahatsiz etmiyorsa alabilirsin guzel monitor yani

paleira

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
ömer
Bu 3 . Aqz 15 gunde kanka 1nin iadesi yapildi 2 sinin bekliyor 3 unde de ölü pixsel cikti temiz olanda var ama ışık sızması cok kanka kronik ben cok arastirdim yani cafeye 3 tane alip ayni anda denemis adam hepsi ayni ve google yaz bak cogu kisi bundan muzdarip ben rahatsiz oldum siyah rengin böyle sizmada görünmesinden biraz daha arastir ama bu fiyatada bu özellikte bulamassin onuda bil rahatsiz etmiyorsa alabilirsin guzel monitor yani
lg mi alsam acaba lg ile aralarında hz farkı var ama görüntü kalitesi olarak lg daha önce fiyat farkı da 700 tl falan

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
955,048
Üyeler
150,600
Son üye
Wesla
Top Bottom