Neler Yeni

27 inch - 2k - ips monitör tavsiyesi

Tamaran

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Tolga Kılıç
lg mi alsam acaba lg ile aralarında hz farkı var ama görüntü kalitesi olarak lg daha önce fiyat farkı da 700 TL falan
Kanka şunu net söylim ben durmaksizin bakıyorum piyasada suan dogru düzgün monitör kalmadi hepsinin stogu bitik olanlarda fiyatlari yükselttiler kalan bu asus vs de stoklari eritiyorlar va panel çok güzel ürünler var eni sonu gidip va alicam olmadı önceliğine göre al kanka yada paran varsa yedek al bunu amazondan gelsin bak kullan olmadi iade et yedek paranda dursun düşerse bir monitör onu al iadeden gelen paranda geri yatar

paleira

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
ömer
Kanka şunu net söylim ben durmaksizin bakıyorum piyasada suan dogru düzgün monitör kalmadi hepsinin stogu bitik olanlarda fiyatlari yükselttiler kalan bu asus vs de stoklari eritiyorlar va panel çok güzel ürünler var eni sonu gidip va alicam olmadı önceliğine göre al kanka yada paran varsa yedek al bunu amazondan gelsin bak kullan olmadi iade et yedek paranda dursun düşerse bir monitör onu al iadeden gelen paranda geri yatar
ya cumartesi günü da indirim videosu gelecekmis oraya bakacagım eger istedigim gibi bir monitör yoksa lg ya da asusu alacagım

paleira

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
ömer

ayberkd50

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,073
İsim
Ayberk dik
İlgilendiği Kategoriler
Motorlu motorsuz araçlar, telefon(mobil cihazlar), bilgisayar
Instagram
ayberkd50
Hocam ekran matlıgı konusunda biriyi baya bi yazi yazmış boyle birsey var
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam ben 3. Yu degistiriyorum ölü pixsel çıkıyor hadi onu geçtim kronik sag alt ve ustte aşırı ışık sizmasi var cogu kisi bunu yazmis 3 tane alan bile bu sekilde cafeye almis denemis
Anlamadım hocam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
955,048
Üyeler
150,600
Son üye
Wesla
Top Bottom