Neler Yeni

280 TL kablosuz kulak içi kulaklık önerisi

Fraiz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ali
Bütçe
280
İlk kablosuz kulak içi kullandığım kulaklığım olan JBL T205 BT bozulduğu için değiştirme kararı aldım(ek not: Çok çabuk bozulduğunu düşünüyorum. Kulaklığın kenarındaki silikon benzeri yapı 2 kere çıktı ve artık onu yapıştırmaktan yapısı deforme oldu.) Her anlamda beğendiğim bir kulaklık oldu incelediğim kadarı ile genel olarak müzik kalitesi çok iyi denmiyor ama benim kulaklıktaki amacım zaten podcast ve benzeri şeyleri dinlemek, görüşme yapmak olduğu için ses kalitesi 1. önceliğim hiçbir zaman olmadı kısaca önceliklerimi sıralamam gerekirse şöyle bir sıra yaparım:
1.mikrofon performansı.
2.pil ömrü.
3.kulaktan düşmeyecek biçimde olması(sporvari bir kulaklık olması benim için önemli günlük olarak koşu yapıyorum)
4.ses kalitesi.
Şu ana kadar aklımda belli başlı modeller var ancak siz benim yerimde olsanız hangi ürünü tercih ederdiniz, farklı önerileriniz var ise onlara da açığım. Genelde karar vermekte zorlanan biri olduğum için bu yardımınız benim için çok değerli.
Aklımdaki modeller:
  1. Haylou T15 (kutusunu kaba buluyorum)
  2. Tao Tronics Soundliberty 97 (fiyatı biraz tuzlu)
  3. Honor Choice Moecen True Wireless (mikrofon performansından endişeliyim)
  4. QCY T10 (mikrofon performansından endişeliyim)
  5. Haylou GT1 PRO, Plus (mikrofon performansından endişeliyim)
  6. JBL T205 BT (Malzeme kalitesi kötü)

Fraiz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ali
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Sinan Engin
Bu kulaklığın ergonomisi hakkında oldukça kötü yorum aldım ayrıca hiç bir şekilde bütçemi aşmayacağım normal olarak bütçem 200 TL idi zaten aşa aşa 280 TL'ye geldim kendimi 1 noktada durdurmam gerekiyor.
bi tane daha yazdım ona bakabilirsin

Fraiz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ali
bi tane daha yazdım ona bakabilirsin
Mikrofon kalitesi hakkında bilgi toplamaya çalışıyorum bu kalaklığı ilk defa görüyorum görünüş, yapısı ve fiyatı ile oldukça hoşuma gitti.

DJ. Mic Check

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
KZ S1D tabi ki.

Fraiz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ali
İncelemelerime göre Mi earbuds 2 gt 1 olan kulaklığın neredeyse her anlamında geride kaldığını fark ettim o yüzden o kulaklığı eliyorum ancak KZ S1D olan kulaklığın kapalı hafif gürültülü ortamdaki mikrofon testlerine ulaşamadım eğer @DJ. Mic Check kulaklığı kullanıyor isen biraz beni o konuda aydınlatabilir misin rüzgarlı bir ortamda sesini net bir şekilde duyurabiliyor musun.

DJ. Mic Check

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
İncelemelerime göre Mi earbuds 2 gt 1 olan kulaklığın neredeyse her anlamında geride kaldığını fark ettim o yüzden o kulaklığı eliyorum ancak KZ S1D olan kulaklığın kapalı hafif gürültülü ortamdaki mikrofon testlerine ulaşamadım eğer @DJ. Mic Check kulaklığı kullanıyor isen biraz beni o konuda aydınlatabilir misin rüzgarlı bir ortamda sesini net bir şekilde duyurabiliyor musun.
Ben kullanmıyorum ama KZ'nin ne kadar fiyat performans olduğunu biliyorum. Çünkü kablolu kulaklıklarını kullanıyorum. Bu ürün sizi üzmeyecektir. Muadili olarak da TaoTronics SoundLiberty 79'a bakabilirsiniz. @T.P.G. kullanıyor.

T.P.G.

80+ Titanium
Ben kullanmıyorum ama KZ'nin ne kadar fiyat performans olduğunu biliyorum. Çünkü kablolu kulaklıklarını kullanıyorum. Bu ürün sizi üzmeyecektir. Muadili olarak da TaoTronics SoundLiberty 79'a bakabilirsiniz. @T.P.G. kullanıyor.
Mikrofon performansı arayan TT Soundliberty 79 bakmasın kesinlikle, saf ses arayan baksın.

Fraiz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ali
QCY T10 Modeli ile Haylou GT3 modeli arasında kaldım Mikrofon kaliteleri neredeyse birerbir aynı ses kalitelerinde de pek bir fark olmadığını belirtmişler sizce hangisini almalıyım hangisi sizin gözünüzde hoş bir görüntü oluşturuyor.

DJ. Mic Check

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
QCY T10 Modeli ile Haylou GT3 modeli arasında kaldım Mikrofon kaliteleri neredeyse birerbir aynı ses kalitelerinde de pek bir fark olmadığını belirtmişler sizce hangisini almalıyım hangisi sizin gözünüzde hoş bir görüntü oluşturuyor.
Ben QCY T10 kullanıyorum, önermem 280 liranız varsa. TaoTronics Soundliberty 53 Pro ya da KZ S1D öneririm.

STILLA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Arda Dincer
Instagram
arda.dincrr
Discord
SŦIŁŁÀ#0001
İlk kablosuz kulak içi kullandığım kulaklığım olan JBL T205 BT bozulduğu için değiştirme kararı aldım(ek not: Çok çabuk bozulduğunu düşünüyorum. Kulaklığın kenarındaki silikon benzeri yapı 2 kere çıktı ve artık onu yapıştırmaktan yapısı deforme oldu.) Her anlamda beğendiğim bir kulaklık oldu incelediğim kadarı ile genel olarak müzik kalitesi çok iyi denmiyor ama benim kulaklıktaki amacım zaten podcast ve benzeri şeyleri dinlemek, görüşme yapmak olduğu için ses kalitesi 1. önceliğim hiçbir zaman olmadı kısaca önceliklerimi sıralamam gerekirse şöyle bir sıra yaparım:
1.mikrofon performansı.
2.pil ömrü.
3.kulaktan düşmeyecek biçimde olması(sporvari bir kulaklık olması benim için önemli günlük olarak koşu yapıyorum)
4.ses kalitesi.
Şu ana kadar aklımda belli başlı modeller var ancak siz benim yerimde olsanız hangi ürünü tercih ederdiniz, farklı önerileriniz var ise onlara da açığım. Genelde karar vermekte zorlanan biri olduğum için bu yardımınız benim için çok değerli.
Aklımdaki modeller:
  1. Haylou T15 (kutusunu kaba buluyorum)
  2. Tao Tronics Soundliberty 97 (fiyatı biraz tuzlu)
  3. Honor Choice Moecen True Wireless (mikrofon performansından endişeliyim)
  4. QCY T10 (mikrofon performansından endişeliyim)
  5. Haylou GT1 PRO, Plus (mikrofon performansından endişeliyim)
  6. JBL T205 BT (Malzeme kalitesi kötü)

TaoTronics SoundLiberty 53 PRO, ses kalitesi ve mikrofon performansı olarak bu fiyatta bulabileceğin en iyi kulaklıklardan bir tanesi. Belki de en iyisi. Mikrofon performansına önem veriyorsan kulaklığın yapısı küçük olmamalı, kulaklık ağzına ne kadar yakınsa o kadar iyi olur.​

Top Bottom