Neler Yeni

🔥İndirim 💥2899TL💥 Samsung Odyssey G3 24" 1ms 165Hz VA FHD Monitör 💥2899TL💥

Ysuflix

80+ Gold
Arkadaşlar firma güvenilir. Endişeniz olmasın. 7 e-ticaret firmasında mağazaları var. Fiziksel mağazaları pendikte hafta içi 5 gün görüyorum mağazayı girip gezdim de. Fiyat çok iyi. Karne indirimi sekmesinde bişeler daha var bakabilirsiniz.

oliveforge99

80+ Silver
Bu monitör ana ekran olarak alınmaz çünkü diller destan ghostingi var herkes duymuştur.

Yan ekran olarak da alınmaz zira va panel ve curved.

Ha fiyat avantajı var mı? Var fakat ana monitör olarak kesinlikle alınmamalı. İkinci ekran olarak ise daha düşük bir yenileme hızına sahip olsa bile ips bir monitör tercih etmek daha mantıklı olur. En azından kişisel düşüncem bu şekilde.

Alight

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Onur Mert
1718651756770.png

Ben aldım , ilk indireme hepsiburadada girdi , bence hepsiburadadan almanız daha iyi olur .

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,226
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
Bana kalırsa bulaşmayın bu modele.

Ysuflix

80+ Gold
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu monitör ana ekran olarak alınmaz çünkü diller destan ghostingi var herkes duymuştur.

Yan ekran olarak da alınmaz zira va panel ve curved.

Ha fiyat avantajı var mı? Var fakat ana monitör olarak kesinlikle alınmamalı. İkinci ekran olarak ise daha düşük bir yenileme hızına sahip olsa bile ips bir monitör tercih etmek daha mantıklı olur. En azından kişisel düşüncem bu şekilde.
Hocam dediklerinde haklısın ama F/P bazında bakarsak bu fiyatlara IPS bulamazsın. Ayrıca bütçesi kısıtlı ama bu emsalde monitör arayan birisi hiç kullanmayacak değil herhalde. Bence alınır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alıntıyı görüntüle

Ben aldım , ilk indireme hepsiburadada girdi , bence hepsiburadadan almanız daha iyi olur .
Sitesinden de alabilirsiniz hiç farketmez firmayı iyi biliyorum :) hayırlı olsun

Bana kalırsa bulaşmayın bu modele.
Abi f/p olarak iyi gibi bence bu fiyatlarda daha iyisi varsa onu önerelim tabikide.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,226
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
Hocam dediklerinde haklısın ama F/P bazında bakarsak bu fiyatlara IPS bulamazsın. Ayrıca bütçesi kısıtlı ama bu emsalde monitör arayan birisi hiç kullanmayacak değil herhalde. Bence alınır.

Sitesinden de alabilirsiniz hiç farketmez firmayı iyi biliyorum :) hayırlı olsun

Abi f/p olarak iyi gibi bence bu fiyatlarda daha iyisi varsa onu önerelim tabikide.
250 TL-300 TL yukarısına Gamepower bile daha mantıklı bundan emin ol.

Ysuflix

80+ Gold
250 TL-300 TL yukarısına Gamepower bile daha mantıklı bundan emin ol.
Zamanında kendim yaşadım bu durumları o sebeple örnek veriyorum, bütçede 250-300 bile oynatamayanlar var maalesef. Bütçesi buralarda olan için iyi bir fiyat bence.

Jrw4tt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Furkan
Arkadaşlar firma güvenilir. Endişeniz olmasın. 7 e-ticaret firmasında mağazaları var. Fiziksel mağazaları pendikte hafta içi 5 gün görüyorum mağazayı girip gezdim de. Fiyat çok iyi. Karne indirimi sekmesinde bişeler daha var bakabilirsiniz.

Yan monitör olarak alınır mı ?

Ysuflix

80+ Gold

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3
1 yıldır kullanıyorum. Abartılacak gibi ghosting yok çoğu zaman anlamıyorum bile. Bu fiyata alınır. Sadece ekran parlaklığı biraz düşük bana göre.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,226
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
1 yıldır kullanıyorum. Abartılacak gibi ghosting yok çoğu zaman anlamıyorum bile. Bu fiyata alınır. Sadece ekran parlaklığı biraz düşük bana göre.
Hızlı bir monitörü uzun süre kullanırsan o zaman fark edersin.

sveaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
846
İsim
ahmet ali özmert

ucuz diye almayın aşırı ghosting var ve çabuk bozuluyor allahtan samsung türkiye malının arkasında duruyor da 2 kere servise gitti 2 senede

Top Bottom