Neler Yeni

Öneri 2K 27 İnç 165 HZ öneri

sein.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Cep Telefonu, Sistem Parçaları
Instagram
ardafreecs
Steam
Freecs
Discord
qkenn
aradaki farka şaşırırsın ips baya iyi. Monitör kolu ile kullanıyorsan bunun amortisörsüz modeli var onu alabilirsin.
Monitör kolu? Sanırım ek sabitlemek için bir şey fakat oyle bir şey kullanmıyorum düz monitör masada duruyor yanlis anlamadiysam dediğini kusura bakma fazla ilgili değilim o yüzden bilmiyorum eşyaları vs

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
623
İsim
Barış Okçu
Monitör kolu? Sanırım ek sabitlemek için bir şey fakat oyle bir şey kullanmıyorum düz monitör masada duruyor yanlis anlamadiysam dediğini kusura bakma fazla ilgili değilim o yüzden bilmiyorum eşyaları vs
Monitor kolu masanın arkasına mengene gibi sabitlenen ve monitörü tutan fiyatı poahalı olmayan ama hayatı kolyalaştıran masanın üstünün tamamen boş olasını sağlayan bişi monitörün havada durduğunu farket ve heryere hareket ettirebildiğini. İnternetten bakabilirsin north bayou marka.

sein.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Cep Telefonu, Sistem Parçaları
Instagram
ardafreecs
Steam
Freecs
Discord
qkenn
Monitor kolu masanın arkasına mengene gibi sabitlenen ve monitörü tutan fiyatı poahalı olmayan ama hayatı kolyalaştıran masanın üstünün tamamen boş olasını sağlayan bişi monitörün havada durduğunu farket ve heryere hareket ettirebildiğini. İnternetten bakabilirsin north bayou marka.
ha onlar evet reelslarda falan olsun görüyordum düşünebilirim

Oxgenbea

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Yiğit Özkozanoğlu
Instagram
oxgenbea
Steam
OxgenBea
Discord
oxgenbea
İps glow nedir Aydinlatabilirmisiniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Anladigim kadariyla ips modellerde olan bir sorun bildiginiz va panel 15k butceli gene ayni 27" 2k monitor varmı asusdan yana tercihim
Evet IPS panellerde ki siyah ekrandakı işık süzmeleri

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,947
Üyeler
156,408
Son üye
dgkng.dev
Top Bottom