Neler Yeni

2K F/P monitör önerisi verirmisiniz.

İceWolf

80+ Silver
Bütçe
8000
2k F/P monitör alıcam tavsiyelere ihtiyacım var. Şimdiden teşekkürler.

CLister

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Eren KİMSESİZ
Yani hertz ve ms olarak istediğin şey ne, bir de ne için kullanacağın önemli. Bunları yazarsan birşeyler önerebilirim.

İceWolf

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yani hertz ve ms olarak istediğin şey ne, bir de ne için kullanacağın önemli. Bunları yazarsan birşeyler önerebilirim.
Genelde sinema. Oyun nadiren oynuyorum. Öyle 200-300 hz ihtiyacım yok.

CLister

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Eren KİMSESİZ
Yani aradığın fiyat bandında istediğin seçeneklerde bunları buldum, istediğin f/p ayarında diyebilirim. Ayrıca ilk yazdığımın -eğer film için kullanıcaksan- 32 inç versiyonunu alabilirsin tabi 4000 tl fazladan ödemek istersen. Şöyle söyleyebilirim ben de 32 inç bir monitör kullanıyorum ve avantajını çok görüyorum, özellikle iş yaparken ve senin gibi film izlerken. O yüzden o seçeneği de önerebilirim. Ayrıca yazdıklarımın hepsi 165 hz ve üstü, seni oyunlarda da üzmez diye tahmin ediyorum. Alacağın monitöre de şimdiden hayırlı olsun diyorum. İyi akşamlar.

İceWolf

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yani aradığın fiyat bandında istediğin seçeneklerde bunları buldum, istediğin f/p ayarında diyebilirim. Ayrıca ilk yazdığımın -eğer film için kullanıcaksan- 32 inç versiyonunu alabilirsin tabi 4000 TL fazladan ödemek istersen. Şöyle söyleyebilirim ben de 32 inç bir monitör kullanıyorum ve avantajını çok görüyorum, özellikle iş yaparken ve senin gibi film izlerken. O yüzden o seçeneği de önerebilirim. Ayrıca yazdıklarımın hepsi 165 hz ve üstü, seni oyunlarda da üzmez diye tahmin ediyorum. Alacağın monitöre de şimdiden hayırlı olsun diyorum. İyi akşamlar.
Teşekkürler.

MamiKK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,038
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartı, AnaKart, İşlemci
Bi önerim olmayacak ama bence bu konuda asusdan şaşma
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende arayıştayım asuslara bakıyorum

Tofaskk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Emre
Koouri 27e6qc modelini kullanıyorum gayet memnunum sadece yönlendirme kabiliyeti çok zayıf(sağa sola yukarı aşağı). MPRT 1msi açmak için freesync premium kapatıyorsun parlaklık da düşüyor. Menü joystick ile kontrol ediliyor. Ghosting yok. Çok memnunum 1 ay önce 5600e aldım

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,084
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)

Top Bottom