Neler Yeni

2K Monitorde 1080p oyunculuk

Baayramov

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Mahmud Bayramov
Selamlar . Bildiyini uzere 4k monitorlerde 1080p oynadiginiz zaman gozle gorulur bur derecede kalite kaybi oluyur . RTX 4060 sistem kuruyorum ve yeri zaman 1080p yeri zamanda 2k oyun oynamak istiyorum . Hemde 2k bir yandan geleceye birazda olsa yatirim gibi dusunuyorum . Ama bir sey kafami cok karistiriyor . Çoğu oyunu 1080pde oynayacagima gore 2k monitorde kalite kaybi nasil olur cokmu duser ? Birde en uygun fiyat performans 2k ips monitor tavsilerinede hayir demem . Teşekkürler .

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Monitör 27' olacaksa kalite kaybı fazla belli olmaz 24' ise merak etmene hiç gerek yok 1080 her şekilde yeter ama 27 üstü düşünüyorsan 32' gibi zaten iş monitörden çıkmış oluyor yatarak hikayeli oyun oynamayacaksan gerek yok 27' al geç model önermiyorum son zamanlarda monitör piyasasına hakim değilim ama geçen aylarda 5k civarına çok sağlam 27' monitörler düşmüştü

Baayramov

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Mahmud Bayramov
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Monitör 27' olacaksa kalite kaybı fazla belli olmaz 24' ise merak etmene hiç gerek yok 1080 her şekilde yeter ama 27 üstü düşünüyorsan 32' gibi zaten iş monitörden çıkmış oluyor yatarak hikayeli oyun oynamayacaksan gerek yok 27' al geç model önermiyorum son zamanlarda monitör piyasasına hakim değilim ama geçen aylarda 5k civarına çok sağlam 27' monitörler düşmüştü
Tesekkur ederim tavsiyeleriniz icin efenim

Top Bottom