Neler Yeni

₺3.000 IPS monitör önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yusuf Akkuş
Bütçe
3000
Merhaba, dizüstü bilgisayara ana ekran olarak kullanmak üzere bir monitör arıyorum. Aradığım başlıca özellikler IPS panel olması ve 24"den büyük olmaması. Hz ve ms değerleri çok önemli değil, önemli olan panelin ne kadar güzel gözüktüğü, çok hardcore bir oyuncu değilim çünkü. Oynadığımda ya LoL oynuyorum ya da hikayeli AAA oyunlar, nadiren de pes, FIFA. En son ne zaman FPS oynadım hatırlamıyorum bile.
Aklıma şu an 2 model var Asus TUF VG2491R ve MSI PRO MP242A. ASUS'u yakın çevremde ikinci el olarak buldum 3500₺, pazarlık yapmadım, biraz daha düşer muhtemelen.
Bir de 1500₺'ye şu monitörü satan bir arkadaş var ikinci el olarak ama marka pek bilinir olmadığından sıcak değilim sadece seçenek olarak belirtmek istedim.
Limit başlıkta belirttiğim gibi 3000₺, gerçekten değecek bir ürün için 3500₺'ye kadar esnetebilirim ama daha üstünü vermeyi düşünmüyorum, zaten kullanacağım setup belli. Belki arada masaüstümü de bağlayabilirim (genel olarak televizyona bağlı). Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

Top Bottom