Neler Yeni

3-3.5k arası M51'den iyi telefon?

Enginar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Berkehan Köse
Bütçe
3500
Bütçe başlıkta belirttiğim gibi. Poco x3 için yazılım sorunu var diyen çok fazla kişi var. Şu anda en mantıklısı Samsung M51 gibi geldi bana. Yakın dönemde çıkacak veya şu an var olan daha iyi bir telefon var mı bu bütçede?

muskA

80+ Silver
Bütçe başlıkta belirttiğim gibi. Poco x3 için yazılım sorunu var diyen çok fazla kişi var. Şu anda en mantıklısı Samsung M51 gibi geldi bana. Yakın dönemde çıkacak veya şu an var olan daha iyi bir telefon var mı bu bütçede?

PuMaT

80+ Bronze
A52 gelecek fakat ne zaman geleceğini ve ne kadar olacağını bilmiyorum.

Assistive

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Batarya ve kamera için Samsung Galaxy M51 ama taşıması zor, kaba bir cihaz. Kamerası ve tasarımı güzel olsun derseniz Oppo Reno 4. Hızlı şarj, stereo hoparlör, performans ve Super AMOLED ekran içinse Realme 7 Pro.

Enginar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Berkehan Köse
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Batarya ve kamera için Samsung Galaxy M51 ama taşıması zor, kaba bir cihaz. Kamerası ve tasarımı güzel olsun derseniz Oppo Reno 4. Hızlı şarj, stereo hoparlör, performans ve Super AMOLED ekran içinse Realme 7 Pro.
Realme ya da Oppoda yazılım problemi yok mu? Ya da dezavantajları neler?

hid_ibrahim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
232
İsim
Halil İbrahim
İlgilendiği Kategoriler
Borsa
realme 7 pro alırdım

Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Emre
Oppo reno 4 öneririm fiyatının hakkını veriyor. Realme 7 pro kullanma şansım oldu 65watt şarj okadar da gerekli değil. Reno 4 tasarım olarak hoş m51den iyi bir kamerası var. Donanımsal olarak da eşitler bu fiyat bandında hepsi.

Assistive

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Realme ya da Oppoda yazılım problemi yok mu? Ya da dezavantajları neler?
Realme 7 Pro kamera olarak memnun etmeyebilir.

Xiaomi'den daha iyi bir yazılımı sahip. Başlarda yazılımdan kaynaklı hatalar bulunsa da güncellemeler ile düzeltiliyor.

Gökhan61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
615
İsim
Gökhan Yıldırım
İlgilendiği Kategoriler
Futbol
Xiaomi redmi note 10 serisini bekle 25 martta satışı başlıyacak

Enginar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Berkehan Köse
Xiaomi redmi note 10 serisini bekle 25 martta satışı başlıyacak
Note 10 pro'yu kendim için alacağım zaten. Ama o 3800 gibi bir fiyata gelir. Abim çok kullanmayacağından biraz daha düşük bütçede bakıyor. Redmni note 10 ya da note 10s Samsung m51'den daha iyi midir?

Gökhan61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
615
İsim
Gökhan Yıldırım
İlgilendiği Kategoriler
Futbol
Note 10 pro'yu kendim için alacağım zaten. Ama o 3800 gibi bir fiyata gelir. Abim çok kullanmayacağından biraz daha düşük bütçede bakıyor. Redmni note 10 ya da note 10s Samsung m51'den daha iyi midir?
Yaaani orası tartışılır epeyde bir karşlılaştırmanı önerirrim

Top Bottom