Neler Yeni

3.500 TL Klavye ve Mouse Önerisi

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
609
İsim
Anonim Ankh
Bütçe
3500
Fiyat 100 - 200 TL artabilir, klavyenin red switch olmasını ve iki ürünün de kablolu olmasını istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

quietbebek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
742
İsim
Batuhan

Mesaj otomatik birleştirildi:

ya da https://www.hepsiburada.com/razer-d...ntent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.16

cengizovic

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
915
İsim
Cengiz Han
Mouse; Razer Deathadder v2 (kendim kullanıyorum memnunum) ya da mini versiyonu, Asus Rog Keris, Glorious Model O ya da D versiyonu, Corsair M55

Klavye: XPG Summoner Red Switch, HP Omen Encoder Red Switch, Asus Rog Strix Scope RX, MSI Vigor GK50

Bunlar benim önerdiklerim. Hepsini inceleyip beğendiğinizi alabilirsiniz. Akakçe üzerinden en ucuzunu alırsanız 3500 TL aşmayacaktır bile. Bana kalırsa Razer mouse alıp, klavye Asus ya da XPG olabilir.

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
609
İsim
Anonim Ankh
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mouse; Razer Deathadder v2 (kendim kullanıyorum memnunum) ya da mini versiyonu, Asus Rog Keris, Glorious Model O ya da D versiyonu, Corsair M55

Klavye: XPG Summoner Red Switch, HP Omen Encoder Red Switch, Asus Rog Strix Scope RX, MSI Vigor GK50

Bunlar benim önerdiklerim. Hepsini inceleyip beğendiğinizi alabilirsiniz. Akakçe üzerinden en ucuzunu alırsanız 3500 TL aşmayacaktır bile. Bana kalırsa Razer mouse alıp, klavye Asus ya da XPG olabilir.

Asus Rog Keris mi daha iyidir Asus Rog Gladius 3 mü

Klavyeyi Asus Rog Strix Scope RX düşünüyorum

cengizovic

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
915
İsim
Cengiz Han
Asus Rog Keris mi daha iyidir Asus Rog Gladius 3 mü

Klavyeyi Asus Rog Strix Scope RX düşünüyorum
Gladius 3'ün sensörü daha iyi. Üzmez sanırım, Asus bana itici geliyor mouse konusunda. Klavyesi güzeldir.

Top Bottom