Neler Yeni

3 ayda kaç para kazanırım (yaşım 15)

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
omer oduncu
3 ayda çalışıp rtx 3060 almayı düşünüyorum ama yaşım uygunmu onu bilmiyorum yani 9k kazanabilirmiyim 3 ayda

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,187
İsim
.
3 ayda çalışıp rtx 3060 almayı düşünüyorum ama yaşım uygunmu onu bilmiyorum yani 9k kazanabilirmiyim 3 ayda
Hocam siz 3 ayda 9k kazansanız bile o ekran kartı 3 ay sonra 9k kalacak mı :D
Ancak çalışıp 3 ayda 9k kazanağınızı düşünmüyorum

jeff123can

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
726
İsim
Anonim

Golf 4 R32

80+ Silver

jeff123can

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
726
İsim
Anonim
ama 15 yaşında anca tantunicilerin dönercilerin yanında ya da tanıdık birinin yanında çalışabilirsin

121709

80+ Silver
Esnafta vb günlük 150-250TL arası çalışabilirsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

3 ayda 9k demek ayda 3k demek. Öncelikle şunu sormak istiyorum. Okula gitmiyor musun?
Yazın çalışacak yüksek ihtimal.

MamiKK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
984
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartı, AnaKart, İşlemci
Fiyat sabit kalırsa alabilirsin, ben 8 yaşımdan beri çalışıyorum kazandığım parayı aileme veriyordum hep şuan elimizde hiçbirşey yok, ne yatırım biliyorlar ne başka bişey

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,187
İsim
.
tamam hocam sorun yok 3050 alırım ama o parayı alırmıyım sorun orda
Kazanırsın elbette.
Çırak olarak çalışırsan kazanırsın.

niye kazanamasın ya, 1.si rtx 3060ın fiyatı düşecektir, 2.si asgari ücretin yarısını bile alsa kazanır
Hocam hiç çırak çalıştınız mı bilmiyorum ama.
Öğrenci adama 3 ayda 9k yedirmezler.

rahat kazanırsın bu arada yazın gireceksin muhtemelen çok resmi yerlere giremesen bile bi cafede garsonluk falan yapsan genede kazanırsın

omer_34

80+ Silver
yaşından dolayı asgari alamazsın ama 3 ayda 9k için çalışılmaz. en az asgarinin yarısına çalışmanı öneririm günlük 200 bence ne az ne de fazla tam olabileek fiyat. garsonluk yapabilirsin bir çok kafe böyle sigortasız garson alıp maliyetinden kısıyor seninde işin görülmüş oluyor. yalnız arkadaşın dediği gibi paramız değer kaybettiği için şuan 9k ile alabildiğini ilerde 9k ile alman güç o yüzden ister maaşınla yatırım yaparsın istersen de parçaları yavaş yavaş alırsın en azından temel parçaları erken almaya çalış işlemci ve ekran kartını, gerisini bir şekil biriktirip alırsın. yaz tatili için söylediğini varsayarsak da tatilden birkaç gün önce iş aramaya başla genelde bu zamanlarda herkes eleman alımı yapıyor

yaşından dolayı asgari alamazsın ama 3 ayda 9k için çalışılmaz. en az asgarinin yarısına çalışmanı öneririm günlük 200 bence ne az ne de fazla tam olabileek fiyat. garsonluk yapabilirsin bir çok kafe böyle sigortasız garson alıp maliyetinden kısıyor seninde işin görülmüş oluyor. yalnız arkadaşın dediği gibi paramız değer kaybettiği için şuan 9k ile alabildiğini ilerde 9k ile alman güç o yüzden ister maaşınla yatırım yaparsın istersen de parçaları yavaş yavaş alırsın en azından temel parçaları erken almaya çalış işlemci ve ekran kartını, gerisini bir şekil biriktirip alırsın. yaz tatili için söylediğini varsayarsak da tatilden birkaç gün önce iş aramaya başla genelde bu zamanlarda herkes eleman alımı yapıyor
ayrıca asgari ücrete zam gelecek bu söylediğim 200tlyi de ona göre yüksek tut yoksa kendini fazla kötü şartlarda çalıştırmış olursun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
omer oduncu

ayrıca asgari ücrete zam gelecek bu söylediğim 200tlyi de ona göre yüksek tut yoksa kendini fazla kötü şartlarda çalıştırmış olursun.
zaten bende sistem var benim ekran kartı 1070 ti allaha emanet gidiyo 4 yıl oldu iyi bi güncelleme yapayım diye 3060 dedim, işlemcim ssd fln hepsi var sadece ekran kartı upgrade edicem günlük 200 TL olan biyer zor buralarda bide

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,741
Üyeler
141,625
Son üye
beneficial
Top Bottom