Neler Yeni

3 fanlı RTX3060ti ye destek aparatı gerek mi?

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Asus TUF Gaming RTX3060ti aldım. 3 fanlı olduğu için aşağı doğru eğilir mi? Ona göre bir destek aparatı vs. alacağım.

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,166
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Hayırlı olsun 3 Fanlı olduğu için gerekli al şimdiden.

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hayırlı olsun 3 Fanlı olduğu için gerekli al şimdiden.
Teşekkür ederi. İdarelik ne konabilir? Ona uygun çubuk, kitap falan koysam olur mu? Bir de ekran kartının altına takılmalı mı alayım yoksa çubuk gibi yüksekliği ayarlanabilen şeylerden mi alayım?

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,166
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Teşekkür ederi. İdarelik ne konabilir? Ona uygun çubuk, kitap falan koysam olur mu? Bir de ekran kartının altına takılmalı mı alayım yoksa çubuk gibi yüksekliği ayarlanabilen şeylerden mi alayım?
Yüksekliği ayarlanabilenlerden al 3d yazıcı ile yapıyorlar ucuza trendyolda falan vardı gecici olarak herşeyi koyabilirsinde zaten param güvendeyle almadın mı gelene kadar al gitsin

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yüksekliği ayarlanabilenlerden al 3d yazıcı ile yapıyorlar ucuza trendyolda falan vardı gecici olarak herşeyi koyabilirsinde zaten param güvendeyle almadın mı gelene kadar al gitsin
Teşekkür ederim 💛
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Yusufx şimdi baktım da Hepsiburada’dan. 100₺ ama bunlar erimez değil mi sıcaktan? Çok kaliteli değil gibiler. Amazon’dan da baktım. Oradakiler 300₺ civarından ama kaliteli gibi.

Son düzenleme:

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,166
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Teşekkür ederim 💛
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Yusufx şimdi baktım da Hepsiburada’dan. 100₺ ama bunlar erimez değil mi sıcaktan? Çok kaliteli değil gibiler. Amazon’dan da baktım. Oradakiler 300₺ civarından ama kaliteli gibi.
Yok be erimez bide içerisi 300 derece değil sonuçta :D

Top Bottom