Neler Yeni

3 k bütçe ile bilek destekli mekanik klavye önerisi

Meran

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Anıl
Merhaba arkadaşlar. 3k bütçe ile bilek destekli mekanik klavye arayışım var. Mmorg oyun oynuyorum . Tuş gecikme süreleri benim için önemli bir sn gec bassa karakterim ölüyor. Daha önce asus tuf k3 kullanıyordum o seviye benim için yeterli, ondan iyi bir klavye arayışım var. Forumda klavye canavarları oldugunu bildiğim için konu açıyorum :). Size güveniyorum arkadaşlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben bu klavyeyi gördüm. Kullanan var mı? Önerir misiniz? Teşekkürler.

Asus ROG Strix Scope Deluxe Oyuncu Klavye
IMG_9693.png

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,152
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Üzgünüm klavyeler hakkında bilgi sahibi değilim pek 😔

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,895
İsim
Emre
Discord
necromancerr

freygasm

80+ Gold
Merhaba arkadaşlar. 3k bütçe ile bilek destekli mekanik klavye arayışım var. Mmorg oyun oynuyorum . Tuş gecikme süreleri benim için önemli bir sn gec bassa karakterim ölüyor. Daha önce asus tuf k3 kullanıyordum o seviye benim için yeterli, ondan iyi bir klavye arayışım var. Forumda klavye canavarları oldugunu bildiğim için konu açıyorum :). Size güveniyorum arkadaşlar.

Ben bu klavyeyi gördüm. Kullanan var mı? Önerir misiniz? Teşekkürler.

Asus ROG Strix Scope Deluxe Oyuncu Klavye
Alıntıyı görüntüle
https://www.amazon.com.tr/Akko-Mekanik-Klavyesi-Montajı-Düğmeli/dp/B0CD7S3SC3/ref=sr_1_9?__mk_tr_TR=ÅMÅŽÕÑ&crid=1FJTNJQQ0JN3U&dib=eyJ2IjoiMSJ9.JVd1I_IOmWYeHo37KfL6MO7eOWbmwbYsHduavUyGtp1YPKxT912wwiKiK80JYCWW8G3c1rzfAlQy6Ih4-ixV_hvYnWXt9UWtHO7UxqXUSLVzVvtPSetLdQOhXdQ6IgdpH5cgzTHvODBSECa8gCuLaQKIQpSIPptxfpDwh0af9V7GIZRKWJ3_9U6vKZ-JYOgbLgFTWyGvFJgbyCEtqvlu_JPIMD0nkbfft0JhwptSjdwTej1qUFdaQVRwb-8s6SOnlTJMd-7dXiclrat6WynybQK3U2dyHIQU81GkGL-DUJM.OhijJVAXwUD_O6b7EzB6M6D7B-HmgUqQI4-l3jnVdzI&dib_tag=se&keywords=akko&qid=1708355937&s=electronics&sprefix=akko%2Celectronics%2C128&sr=1-9 %15 indirim de var bebek gibi.

Meran

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Anıl
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kablolu istiyorum ama wifi kesiliyor anlık birden oyunda mesela ısınlanamıyorum o an ölüyorum.

Bu klavyenin diğerinden farkı nedir?

freygasm

80+ Gold
Kablolu istiyorum ama wifi kesiliyor anlık birden oyunda mesela ısınlanamıyorum o an ölüyorum.

Bu klavyenin diğerinden farkı nedir?
Kablosuz kullanabiliyorsun. Diğerinden kastın nedir? Senin attığın mı?

Meran

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Anıl
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Top Bottom