Neler Yeni

3 kedi beslemenin zorluğu varmıdır?

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Halil
Anne kedi araba altında kalınca yavrulardan (2 aylık) 3 tanesini sahiplendim. Kedi sahibi bir tanıdığım, başlangıç seviyesindeyken (ilk defa kedi beslerken) 3 kedi zor gelir ileri süreçte dedi. Mantıken ileri süreçte kişi başı aylık 700 800 liralık mama yeseler, kum almak, iğneler ilaçlar vitamin vs derken baya bir yük oluyor. İleri süreçte 1 kediyi ayırmayı düşünüyorum, odamda 2 kedi beslemeyi düşünüyorum ben odada yokken oynasınlar, vakit geçirsinler diye. Sizce 2 kediye bakmak kolay mıdır ileri süreçte? 3 kedi besleyeniniz varmı ve zorluğu varmı pek? Öneriniz nedir?

Aybars Han

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,578
İsim
İsmi ismi.
1 kedi sahibiyim. Öncelikle size sürekli hareket olmak vs. ne kadar sorun çıkartabilirler bunu öğrenmek için cinsini merak ettim. Sokakta ise tekir kedidir ne kadar hareketli bir kedi sizce? Bence tek sorun maddi olacaktır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Halil
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1 kedi sahibiyim. Öncelikle size sürekli hareket olmak vs. ne kadar sorun çıkartabilirler bunu öğrenmek için cinsini merak ettim. Sokakta ise tekir kedidir ne kadar hareketli bir kedi sizce? Bence tek sorun maddi olacaktır.
Elimden gelenin en iyisini yapmaya hazırım. Günümüzde sigaraya günlük verilen parayı aya vurduğumuzda 2.5-3K yapabilirken, değer verdiğim canlıya da her türlü imkanı sağlamak isterim. Sokaktan gelen bir kedi, yani tekir. Ayrıca koltuk, kanepe, perde tipi eşyaları paramparça eder mi o düşündürüyor.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Maddiyat dışında zorluğu olmaz.
Evde perde, koltuk falan çizilebilir. Özellikle büyüdüklerinde. Ama o kadar seveceksiniz ki bu süreçte önemsemeyeceksiniz.

Aybars Han

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,578
İsim
İsmi ismi.
Elimden gelenin en iyisini yapmaya hazırım. Günümüzde sigaraya günlük verilen parayı aya vurduğumuzda 2.5-3K yapabilirken, değer verdiğim canlıya da her türlü imkanı sağlamak isterim. Sokaktan gelen bir kedi, yani tekir. Ayrıca koltuk, kanepe, perde tipi eşyaları paramparça eder mi o düşündürüyor.
Maddi konuda haklısın. Onun dışında bizim british kedimiz hiç bir şey devirme perdeye zarar verme gibi şeyler yapmıyor ancak tekir de tam emin değilim. Yine de çok sorun etmeyeceğini düşünüyorum. Umarım iyi olursunuz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
977,010
Üyeler
154,501
Son üye
alfekan
Top Bottom