Neler Yeni

30.000 BÜTÇELİ LAPTOP ÖNERİSİ... (MacBook aldım iade etmeli miyim?)

UYGUR58

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emre UYGUR
Merhaba hocam,

Oyun oynamak gibi bir düşüncen yoksa Macbook'u iade edip farklı bir laptop aldığın an pişmanlıktan kafayı yiyeceğini düşünüyorum. Özellikle de macbook gibi bir kaliteden sırf uzu diye monster marka bir laptop aldığında çok pişman olacağına eminim. Oyun oynamak gibi bir düşüncen varsa bir şey diyemeyeceğim o zaman windows'a yönelebilirsin ama onun dışında macbook'un verdiği rahatlığı, uzun pil ömrünü, stabilizasyonu hiçbir laptopta bulamazsın. %90 oranda iş ve okul için kullanacağın bir cihaz almışsın ve bence en doğru kararı vermişsin. Çok sık oyun oynamıyorsan ama yine de arada oyun oynamak istiyorsan apple'ın da desteklediği oyunlar var (LoL, Sims vb. ) bunlara yönelebilirsin. Eğer bunlar yetersiz gelirse, arkadaşın dediği gibi internetin iyiyse gameforce now'a yönelebilirsin. Eğer bu da yetersiz gelirse zaten senin bir gaming sisteme ihtiyacın var demektir.

Özetle; bence değiştirmemelisin. Çok iyi bir karar vermişsin.
hocam çok teşekkür ederim değerli görüş ve önerileriniz için. Bir çok etken sebep oldu bunu almama ama laptop piyasasını bilmediğim için yazmaya karar verdim (Masaüstü hakkında az biraz bilgim var.). Oyundan çok kariyer odaklı düşündüğüm için aldım ve uzun ömürlü olması için. tekrardan teşekkür ederim iyi geceler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam bende de m2 işlemcili 16ramli air modeli var oyun oynuyor musunuz oyun oynamamnın bir etkisini gördünüz mü acaba
Alalı 2 hafta oluyor ve daha oyunun o'sunu denemedim açıkçası ne desem yalan olur. Tahminimce YouTube'da daha bilgilendirici videolar vardır MacBook ile oyun oynama konusunda.

Cihangir

80+ Gold
M2 işlemcili kullanıyorum memnunum ama daha iyi fiyat performans ürünü vardır belki diye sordum. Yanıtınız için teşekkür ederim düşüneceğim.
m2 den daha iyisi yok iş ve üniversite için en iyisi

Top Bottom