Neler Yeni

30.000 TL bütçe ile oyun odaklı pc önerisi?

goksel53

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
130
İsim
Göksel

asko56

80+ Silver
gençer gaming gen çöp bile alınmaz arkadaşın biri sistem almış burda konusu vardı cpu kablosundan tut rgb kablosuna kadar takmamışlar rezalet üstü rezalet

goksel53

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
130
İsim
Göksel
gençer gaming gen çöp bile alınmaz arkadaşın biri sistem almış burda konusu vardı cpu kablosundan tut rgb kablosuna kadar takmamışlar rezalet üstü rezalet

her sitede bu şikayetler var her sitede 3 5 kişiye böyle sorunlar oluyor sadece gencerde değil o zaman hiç alışveriş yapmayın kardeşim
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben aldım adamlar bana fazlalık fan kablosu falan bile yolladılar destekle iletişime geçebildim

asko56

80+ Silver
her sitede bu şikayetler var her sitede 3 5 kişiye böyle sorunlar oluyor sadece gencerde değil o zaman hiç alışveriş yapmayın kardeşim
Arkadaşım beni ilgilendirmez 30 bin tl verip birde cpu kablosu zart zort ilemi ugraşıcak millet en azından sistemi toplasınlar gaming gen tr daha iyi windows 11 e kadar kurup gönderiyorlar arkadaşıma sistem aldık ekran kartı ayrı kutuda geldi kartı taktım şak windows 11 geldi hiç bir şey ile ugraşmadık programlarını kurduk geçti gençer ise daha sistemi toplamaktan aciz.

goksel53

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
130
İsim
Göksel
Arkadaşım beni ilgilendirmez 30 bin TL verip birde cpu kablosu zart zort ilemi ugraşıcak millet en azından sistemi toplasınlar gaming gen tr daha iyi windows 11 e kadar kurup gönderiyorlar arkadaşıma sistem aldık ekran kartı ayrı kutuda geldi kartı taktım şak windows 11 geldi hiç bir şey ile ugraşmadık programlarını kurduk geçti gençer ise daha sistemi toplamaktan aciz.
bende aldım hiçbişey ugrasmadım gencerde

bydrzn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Ozan Baydar

Bu site bana sorun yaratirmi ve ne kadar sure icinde teslimat yapiyolar.
Hızlı teslimatı seç ertesi gün elinde. Ben PCH-velar aldım 24 saat olmadan geldi.

memed9898

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mehmet Ali Kaya

Hızlı teslimatı seç ertesi gün elinde. Ben PCH-velar aldım 24 saat olmadan geldi.
memnun musun sistemden, iki sistem arasında tek fark ekran kartı çok fark hissettirir mi acaba ?

bydrzn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Ozan Baydar
memnun musun sistemden, iki sistem arasında tek fark ekran kartı çok fark hissettirir mi acaba ?
ben anakartı değiştirdim, asrock a620 RS Wifi taktırdım, Ram ı 32 GB yaptım ve kule fan aldım. Bence PC şahane oldu. Ekran kartını ilerleyen dönemde yükseltebilirsin bence. Ben %100 memnunum şu an.

memed9898

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Mehmet Ali Kaya
Tekrar merhaba haqqus sistemini aldim elime ulasti ekran kartini ve hdmi kablosunu takiyoeum fakat goru tu gelmitor ne yapmam lazim

bydrzn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Ozan Baydar
Tekrar merhaba haqqus sistemini aldim elime ulasti ekran kartini ve hdmi kablosunu takiyoeum fakat goru tu gelmitor ne yapmam lazim
Anakartın Asrock ise ram testi vs yapıyor ilk açılması uzun sürüyor. test ederek gönderiyorlar bilgisayarları. Ekran kartı kablolarını düzgün bağladığına emin misin en başta?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
939,929
Üyeler
147,797
Son üye
haktan2
Top Bottom