Neler Yeni

30.000 TL civarı sistem önerisi Yarın alacağım!!

LuckyS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Sinan
Bütçe
30000
Arkadaşlar merhaba, yarın mümkünse hazır bir sistem almak isityorum. Sizin önerileriniz nedir? Bütçe 30.000 civarı monitör veya çevre bileşenler dahil değil. Soğutucu olursa iyi olur. FPS comp. oyunlar oynuyorum PUBG, valorant,COD vs nadir AAA oyunlar oynuyorum. Gün sonuna kadar almış olmak istiyorum. Hızlı yardımınızı istiyorum.
Bir de bu anakartlar A,H,B veya M-K M-E vs ne oluyor bilen aydınlatabilir mi hangisi daha iyi?

ardaakahs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Arda Teksin
Arkadaşlar merhaba, yarın mümkünse hazır bir sistem almak isityorum. Sizin önerileriniz nedir? Bütçe 30.000 civarı monitör veya çevre bileşenler dahil değil. Soğutucu olursa iyi olur. FPS comp. oyunlar oynuyorum PUBG, valorant,COD vs nadir AAA oyunlar oynuyorum. Gün sonuna kadar almış olmak istiyorum. Hızlı yardımınızı istiyorum.
Bir de bu anakartlar A,H,B veya M-K M-E vs ne oluyor bilen aydınlatabilir mi hangisi daha iyi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

bana kalırsa PLANET-SEA tercih et

ALİOS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ali Osman GÖK
Mesaj otomatik birleştirildi:

bana kalırsa PLANET-SEA tercih et
Harbiden güzel sistem hocam

egecabbar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
555
İsim
Ege
7500f+4060ti alırsın o fiyata en mantıklısı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,018
Üyeler
140,746
Son üye
Muhammet yüksell
Top Bottom