Neler Yeni

30-40 k pc parasına en kaliteli ne toplayabilirim

B U K O

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Buğra Topal
7800xt yi diyosan bana kalsa almam bende amd kullanıyorum ama rtx kartlar daha çok özellik sunuyor.
Rx 7800 XT oc modelini kullanıyorum kesinlikle saf güç ve VRAM arıyorsan hiç sorgulama yapıştır üstteki arkadaşın attığı sistemde AMD ryzen 5 7500f kullanılmış bende bu ikiliyi kullanıyorum gayet memnunum

tahaerol

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
taha yasin erol
Rx 7800 XT oc modelini kullanıyorum kesinlikle saf güç ve VRAM arıyorsan hiç sorgulama yapıştır üstteki arkadaşın attığı sistemde AMD ryzen 5 7500f kullanılmış bende bu ikiliyi kullanıyorum gayet memnunum
Mesaj otomatik birleştirildi:

reis hangi oyunlarda kaç fps alıyosun

B U K O

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Buğra Topal

reis hangi oyunlarda kaç fps alıyosun
Knk 2k özel bir ekran kartı zaten 4k dada her oyunu açtırır FPS ile alakalı bir sorun yaşamıyorsun artık bu tür yüksek level kartlarda fpsden çok renderda nasıl işte av1 desteği gibi destekler sağlıyor mu bunlara bakman lazım FPS değerlerini daha ölçmedim çünkü gerek duymadım kral

tahaerol

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
taha yasin erol
Knk 2k özel bir ekran kartı zaten 4k dada her oyunu açtırır FPS ile alakalı bir sorun yaşamıyorsun artık bu tür yüksek level kartlarda fpsden çok renderda nasıl işte av1 desteği gibi destekler sağlıyor mu bunlara bakman lazım FPS değerlerini daha ölçmedim çünkü gerek duymadım kral

genelde hangi oyunları oynuyosun

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,627
Üyeler
140,676
Son üye
cheetin
Top Bottom