Neler Yeni

Bilgisayar Topluyorum Bu Üç Seçenekten Hangisi Mantıklıdır?

w.mert

80+
Bak hala anlamıyorsun,hadi 10k olmasın 11k-12k olsun 1660S hazır sistemler yine çok daha iyi arkadaşın attığı sistemden çünkü o sistem 17bin TL arada 5bin TL fark var anlamıyor musun ? O bilgisayar malzemeleri neden ayrı satılıyor biliyor musun mesela ekran kartın bozuldu yenisini alıcaksın gidip hazır sistem alma diye.Sen kimseye bilip bilmeden velet gibi kelimeler kullanamazsın.
tamam abi sensin. aynen aynen.

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci

w.mert

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Egemen ege
orası doğru. şuan amd daha mantıklı. ama adamın attığı bilgisayar nvdia. o yüzden...
3060 toplarım uğraşsam 17k ya
Mesaj otomatik birleştirildi:

İşine gelmeyince geçiştir böyle :D Herneyse engelledim sizi iyi günler.
adam öneri istemiş ilkokul kavgası yapıp adamın konusunu rezil etmişsiniz gidin özelden edin kavganızı

w.mert

80+

adam öneri istemiş ilkokul kavgası yapıp adamın konusunu rezil etmişsiniz gidin özelden edin kavganızı
toplanmazmı dedik.

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci

Nerde rezil etmişim ben ? Hem yanlış bilgi veren arkadaşa yanlışını söyledim hem konu sahibine almaması pahalı olduğu için tavsiye yaptım boş mesajımı gösterirseniz sevinirim.

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,872
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
kavga etmenizden bahsediyorum
Dediğim gibi ortada bir kavga yok şuan siz yazdığınız için daha çok kirleniyor konu,hala adamın yanlışını düzeltmemi kavga zannediyorsunuz neyse engelledim sizide iyi günler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Egemen ege
Nerde rezil etmişim ben ? Hem yanlış bilgi veren arkadaşa yanlışını söyledim hem konu sahibine almaması pahalı olduğu için tavsiye yaptım boş mesajımı gösterirseniz sevinirim.
yoksa senin haklı olduğunu düşünüyorum zaten profil fotoğrafı kanser olduğunu belli ediyor ama tartışmaya gerek yok

Dediğim gibi ortada bir kavga yok şuan siz yazdığınız için daha çok kirleniyor konu,hala adamın yanlışını düzeltmemi kavga zannediyorsunuz neyse engelledim sizide iyi günler.
tamam canın sağ olsun

Top Bottom