Neler Yeni

300 liraya aldığım klavye mekanik mi?

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,671
İsim
Emre
Discord
necromancerr

Beyler bu HB'de paylaşılan indirimde bir klavye aldım 300 liraya red switch diye ama klavyeden membran klavye kadar bile ses gelmiyor.
Herhangi bir mekanik ses yok mekanik klavyede. Red switchin sessiz olduğunu biliyorum da mekanik değil gibi bu, videoya bir bakar mısınız?
Gameboosterin gb44 klavyesini az önce parçaladım ses konusunda sorun yoktu ancak kendi kendine tuş basmayı kesti ne denersem deneyeyim düzelmedi dikdörtgen klavyeyi yuvarlak haline getirdim çöpe atacağım ucuz klavye bakıyorum önerilere açığım mekanik olmasına gerek yok

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,799
İsim
Abdullah Aydoğdu
Mekanik , red switchler zaten videoda gözüüyor , red en sessiz switchlerden biraz sesli istiyosan blue alabilirsin
Bence bir insanın sesli klavye istemesi çok garip. Sessiz olmasını tercih ederim ama şaşırdım sadece, ondan sormak istedim.
Fiyat da 300 lira olunca kuşku doğuyor. :D

Klavyenin bazı tuşlarının basım hissiyatı farklı, merak edenler varsa. CTRL daha zor basıyor mesela. Enter, space, silme tuşu falan hissiyat farklı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gameboosterin gb44 klavyesini az önce parçaladım ses konusunda sorun yoktu ancak kendi kendine tuş basmayı kesti ne denersem deneyeyim düzelmedi dikdörtgen klavyeyi yuvarlak haline getirdim çöpe atacağım ucuz klavye bakıyorum önerilere açığım mekanik olmasına gerek yok
Garantiye yollasaydınız? Hepsiburada'nın kendısınden satın aldım. Eskı klavyem eskıdı ıyıce ama buna guvenmedıgımden atmadım çöpe.
Buna bir şey olursa gerı gonderınce ondan devam ederım diye yedekte bırakıtm.

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,224
İsim
Kerem Çavuş
Bence bir insanın sesli klavye istemesi çok garip. Sessiz olmasını tercih ederim ama şaşırdım sadece, ondan sormak istedim.

Klavyenin bazı tuşlarının basım hissiyatı farklı, merak edenler varsa. CTRL daha zor basıyor mesela. Enter, space, silme tuşu falan hissiyat farklı.

Garantiye yollasaydınız? Hepsiburada'nın kendısınden satın aldım. Eskı klavyem eskıdı ıyıce ama buna guvenmedıgımden atmadım çöpe.
Cidden dediğin gibi red switchle alakası yok hissiyatın , apex 3 tkl var bende membran olarak bundan daha hisli :D

WhoCares

80+ Silver
nasıl klavye bu böyle hiç mekanik hissi yok gibi bildiği daktilodan hallice :kekw:

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,671
İsim
Emre
Discord
necromancerr

garanti süreci ile hiç uğraşmak istemiyorum kullanıcı hatası diye parada isteyeceklerdir sonra thh falan derken verdiğim parayla kalıcam sadece boşver yeni klavye bakarım daha iyi hem bunu daha öncede yapmıştı düzelmişti kendi kendine bu sefer düzelmedi

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,799
İsim
Abdullah Aydoğdu

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,224
İsim
Kerem Çavuş
Sizin klavyeler de mi geldi kargodan? Dediğim gibi herhangi bir hissiyat yok değil mi?
Ne yapacaksınız? İade mi edeceksiniz?
ben normalde membran + mekanik kullanıyorum , membran yerine bu kullanılabilir kablosu çıkarılabilir görüntüsü fena değil 300 liraya kullanılır veya yedekte durur iadeye falan gerek yok o kadar da kötü değil klavye iş görür

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,799
İsim
Abdullah Aydoğdu
ben normalde membran + mekanik kullanıyorum , membran yerine bu kullanılabilir kablosu çıkarılabilir görüntüsü fena değil 300 liraya kullanılır veya yedekte durur iadeye falan gerek yok o kadar da kötü değil klavye iş görür
Peki hocam hissiyatı falan bırakalım, bu klavye gerçekten mekanik mi?
Bana cidden mekanik klavyeymiş gibi gelmiyor.

CptSpork

80+ Bronze
Arkadaşlar hijyen ürünü sayılıyor mu klavye? Kutusunu açıp bi denemek istiyorum ama iade almama şansı var mı hb'nin?

Rusty_Cohle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
458
İsim
Rusty
Yorumlara göre kimse beğenmemiş. Yarın ürün teslim edilecekti iptal etsem mı emin olamadım. Elimde blue switch var çok kafa açıyordu, bunu ucuzdan görünce yapıştırmıştim. Galiba pek kalite değil

Vsermet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
410
İsim
Volkan
Logitech g g512 blue switch var zamanında 500 TL ye almıştım ben de yedek olarak gamebooster aldım ama sanırım hiç kullanılmayacak.

Top Bottom