Neler Yeni

300 TL 90x40 mouse pad önerisi

Sencrom

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Mert
Pro Black Edition'da kauçuk kullanılıyor. Classic'de ise deri kullanılıyor. Deri uzun kullanımda taş gibi sertleşiyor, özellikle mouse'un bulunduğu bölge. Almışken ömürlük Pro al bence.
Hocam peki
KlasseGear Longteng Huoyun Special Edition 480x400x4 Mm E-sports Gaming Oyuncu Mouse Pad Mousepad Tiger

Bunun farkı ne hem boyut olarak küçük hem de fiyatda 2 katı ne farkı var bu kadar değer mi

efeamaefe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
147
İsim
efe can
Pro Black Edition'da kauçuk kullanılıyor. Classic'de ise deri kullanılıyor. Deri uzun kullanımda taş gibi sertleşiyor, özellikle mouse'un bulunduğu bölge. Almışken ömürlük Pro al bence.
peki ozaman 2 gün daha bekleyip ondan alıyorum

misfit

80+ Silver
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,585
İsim
misfit
Hocam peki
KlasseGear Longteng Huoyun Special Edition 480x400x4 Mm E-sports Gaming Oyuncu Mouse Pad Mousepad Tiger

Bunun farkı ne hem boyut olarak küçük hem de fiyatda 2 katı ne farkı var bu kadar değer mi
Bilemiyorum, ürünle ilgili detaylı bilgi verilmemiş. Bence bu mousepad'e bu fiyatları vermek gereksiz.

mrk32

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
mustafad
Nasıl bu hocam almayı düşünüyorum da ne zamandır kullniyorsun
yaklaşık 15 gündür kullanıyorum mouse güzel kayıyor öyle kokulu falan da çıkmadı dikişleri bazen bileğime geliyor acıyor masam yukarda biraz benim genel olarak fp

mrk32

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
mustafad
Nasıl bu hocam almayı düşünüyorum da ne zamandır kullniyorsun
25 gündür kullanıyorum dikişlerini bileklerime denk getirmiyorum rgb si tatmin edici fp
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sert mi dikisleri
Mesaj otomatik birleştirildi:

Rgb nasıl
dikişleri sert bileğime denk getirmiyorum o yüzden sorun olmuyor rgb leri de tatmin edici memnunum fp

Top Bottom