Neler Yeni

300 tl bandında kulaklık önerisi

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,873
İsim
Okan Aslantaș
koca kulaklığı neden telefona bağlayasın ki? film falan mı izliyceksin?
Çünkü hatırladığım kadarıyla PUBG mobile gibi oyunlarda basit bir kulakiçiyle bile ses kasabiliyosun
Kulaklığımın kablosu koptu hem eba derslerinde hem de csgo tarzi oyunlarda ses kastiracak bir kulaklik bakiyordum ondan

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,885
İsim
Mehmet
Ciddi misiniz arkadaşım hs35 kullanıyor ve sesi hiç ama hiç net gelmiyor %70 seste bir şey duyamıyorum ses pek net değil ama onda farklı bir sorun olabilir ya da kardeşi mikrofonu yemiş olabilir.
Kuzenimde var, defalarca kez val oynadım ve bir kere bile birisi bana anlayamadığını söylemedi. Bende de sono var, ikisinde de ses kaydı alıp dinledim ve ikisinde de ufak bir dip ses dışında sorun yoktu. Daha iyisi var mıdır bilemem ama bence üzmez. Sizin arkadaştakinde belki fabrika çıkışlı sorun vardır veya kardeşi halletmiştir :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Konu bitmiş bunu alın.
Ch 321 bu önerilerden daha mı iyidir?

Frenerno

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Kuzenimde var, defalarca kez val oynadım ve bir kere bile birisi bana anlayamadığını söylemedi. Bende de sono var, ikisinde de ses kaydı alıp dinledim ve ikisinde de ufak bir dip ses dışında sorun yoktu. Daha iyisi var mıdır bilemem ama bence üzmez. Sizin arkadaştakinde belki fabrika çıkışlı sorun vardır veya kardeşi halletmiştir :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ch 321 bu önerilerden daha mı iyidir?
Hs35 alınmaz, plastik vb sorunları da var ch321 daha iyidir.

Top Bottom