Neler Yeni

Öneri 3000 - 4000 TL'ye kadar hava akışı iyi olan bir kasa arıyorum

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
785
İsim
Sercan GÖKALP
Arkadaşlar selamünaleyküm 3000-4000 TL arası hava akışı güzel olan ileride 14 santim fanlar takılabilecek olan bir kasa arıyorum. Psu ile beraber değil sadece boş kasa arıyorum. Kullandığınız bildiğiniz önerdiğiniz modelleri yazarsanız sevinirim ona göre bir fikir alışverişi yapıp kasayı alacağım

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
785
İsim
Sercan GÖKALP
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
zoko amıral guzel bır kasa onerenler var
Şimdi ben de dark Maxima v30 var Güzel bir kasa ön taraf ve üst taraf 3 x 140 mm'yi destekliyor. Bu sefer arkadaşım için alacağız eğer iyi bir model bulamazsam ona da benimkinden alacağım çünkü malzeme yapısının çok da önemli olduğunu düşünmüyorum sonuçta bileşenleri bir arada tutan 4 tane sacdan ibaret. Benim için önemli olan 140 milimetre fan desteklemesi ve hava akışının iyi olması bu bahsettiğiniz modelde bu özellikler nasıl biliyor musunuz

Gurkanpiro

80+ Gold
Şimdi ben de dark Maxima v30 var Güzel bir kasa ön taraf ve üst taraf 3 x 140 mm'yi destekliyor. Bu sefer arkadaşım için alacağız eğer iyi bir model bulamazsam ona da benimkinden alacağım çünkü malzeme yapısının çok da önemli olduğunu düşünmüyorum sonuçta bileşenleri bir arada tutan 4 tane sacdan ibaret. Benim için önemli olan 140 milimetre fan desteklemesi ve hava akışının iyi olması bu bahsettiğiniz modelde bu özellikler nasıl biliyor musunuz
bu vıdeoda acıklıyor

Wasterzhi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Wasterzhi

Mesih olması, 360mm desteklemesi, metal kalitesinin güzel olması ve hava akışının çok verimli olması dolayısıyla bu kasayı öneririm. Kendimde kullanıyorum. Tam F/P.

12 adet silverstone air blazer 120r taktım. Kasanın içi yayla gibi.

Palo DAYI

80+ Gold
Bunu alıp komple akasa viper ile donatacakdın bayağı iyi olur
Merhaba Bu kasadan ben yeni aldım 1 hafta olmadı daha hava akışı oldukca iyi malzeme kalitesi sağlam kablolama alanı yeteri kadar var inanirmisiniz bilmem ama kasanin üstüne çıkmama rağmen banamisin demedi yanlış bilmiyorsam 14cm fan destegide vardi isterseniz resim birakabilirim

Gurkanpiro

80+ Gold
Merhaba Bu kasadan ben yeni aldım 1 hafta olmadı daha hava akışı oldukca iyi malzeme kalitesi sağlam kablolama alanı yeteri kadar var inanirmisiniz bilmem ama kasanin üstüne çıkmama rağmen banamisin demedi yanlış bilmiyorsam 14cm fan destegide vardi isterseniz resim birakabilirim
sanırım 3.5 mm sac kalınlıgı var kasanın

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
785
İsim
Sercan GÖKALP

Mesih olması, 360mm desteklemesi, metal kalitesinin güzel olması ve hava akışının çok verimli olması dolayısıyla bu kasayı öneririm. Kendimde kullanıyorum. Tam F/P.

12 adet silverstone air blazer 120r taktım. Kasanın içi yayla gibi.
Tamamdır teşekkür ederim biz de bunda karar kıldık
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aynen ön tarafta 3x14 destek var

Top Bottom