Neler Yeni

3000-7000 tl arası bilgisayar seçmemize yardım edin lütfen

HjRO

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Ekrem Fil
ben bu anakartı aldığımda bios güncellemesi vs. gibi ekstra bir işlem yapmak zorunda mıyım yoksa direkt kullanabilir miyim? bunu şundan dolayı soruyorum= işlemciyi 2. el alacağım için bozuk olup olmadığını alacağım anakart sayesinde kontrol edeceğim.eğer anakart olmazsa sarı sitede iade günü 1 gün olduğu için bozuk olsa da iade edemem.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,201
İsim
Murat Orhan
ben bu anakartı aldığımda bios güncellemesi vs. gibi ekstra bir işlem yapmak zorunda mıyım yoksa direkt kullanabilir miyim? bunu şundan dolayı soruyorum= işlemciyi 2. el alacağım için bozuk olup olmadığını alacağım anakart sayesinde kontrol edeceğim.eğer anakart olmazsa sarı sitede iade günü 1 gün olduğu için bozuk olsa da iade edemem.
Değilsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Direk güncel bios geliyor.

HjRO

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Ekrem Fil
Değilsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Direk güncel bios geliyor.

bu ne anlama geliyor? (banka kartı kullanıyorum mastercard, dijital alışverişe açık)
düzeltme= benim salaklığım karta parayı atmayı unuttum :D
resim_2023-06-29_164526249.png

HjRO

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Ekrem Fil
anakartı aldım şu senin linkini paylaştığın işlemciyi de alacağım üstüne 2200 lira param kalıyor. sistemde tek gereklilik bir kasa ve 16gb ram o da 1k aşağı yukarı. ram işinden biliyormusun acaba önerebileceğin bir şey var mı? 2. el daha ucuz ise olur. kasa işini ben de halledebilirim ama istersen önerebilirsin tabi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,201
İsim
Murat Orhan
anakartı aldım şu senin linkini paylaştığın işlemciyi de alacağım üstüne 2200 lira param kalıyor. sistemde tek gereklilik bir kasa ve 16gb ram o da 1k aşağı yukarı. ram işinden biliyormusun acaba önerebileceğin bir şey var mı? 2. el daha ucuz ise olur. kasa işini ben de halledebilirim ama istersen önerebilirsin tabi.
Ram olarak

CJR kullanıyor 4000mhz 18 çalışabiliyor ram.

Kasa olarakta onu mesh bir kasa al geç

HjRO

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Ekrem Fil
Ram olarak

CJR kullanıyor 4000mhz 18 çalışabiliyor ram.

Kasa olarakta onu mesh bir kasa al geç
mesh olması zorunlumu? ben önü düz tank gibi duran kasaları daha çok beğeniyorum

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
mesh olması zorunlumu? ben önü düz tank gibi duran kasaları daha çok beğeniyorum
Mazallah alev alır, içinde mangal yakarsın (!) Mesh almanızı öneririm.

HjRO

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Ekrem Fil

hiraeth

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Halil Yılmaz
@MuratTheFounderOfGariban Hocam belittiğiniz ürünleri sipariş edecektik ama arkadaşın maaşı yatırılmamıştı o sorunu çözdük yarın alacağız fakat ikinci el yerine vatan teknosa gibi yerlerden parçaları satın alıp yarın teslim alma şansımız olur mu diye düşündük. Tavsiye eder misiniz böyle bir şeyi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,201
İsim
Murat Orhan
@MuratTheFounderOfGariban Hocam belittiğiniz ürünleri sipariş edecektik ama arkadaşın maaşı yatırılmamıştı o sorunu çözdük yarın alacağız fakat ikinci el yerine vatan teknosa gibi yerlerden parçaları satın alıp yarın teslim alma şansımız olur mu diye düşündük. Tavsiye eder misiniz böyle bir şeyi?
Tavsiye edeceğim en son şey bile olmaz kesinlikle tavsiye etmem. 1 haftanızı alsın ama adam gibi bir şey toplayın hocam.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
948,484
Üyeler
149,391
Son üye
TTTezel
Top Bottom