Neler Yeni

Öneri 3000 tl telefon önerisi

TRG-Onur

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Samsunglar pahalıdır, xiaomi lere bak onlar f/p ürünleri genelde

DeoNade

80+ Bronze
knk bunun 3gb ram var benim suan kullandım telefonda 3 gb PUBG de kasıyor en az 4gb olsun istiyorum p40 lite nasıl 6gb ramı felan var
agacım 2 aydır ben ne varsa denedim A50 kullanıyorum 6 gb ram var bundaki performansı alamadım pubg'de işlemcide çok fark ediyor.

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,460
İsim
Taha yücel
düzeleyim 3gb ram var ama sana kalmış.
tmm knk 3gb de pubg kasıyor bendede j7 prıme 2 var 3 gb ram pubg de kasıyor ama ben ios istemiyorum oyüzden
Mesaj otomatik birleştirildi:

agacım 2 aydır ben ne varsa denedim A50 kullanıyorum 6 gb ram var bundaki performansı alamadım PUBG'de işlemcide çok fark ediyor.
tmm annemdede note 8 var xiaomi nin çok rahat oynaya biliyorum o yüzden en az 4gb istiyorum demiştim

AS A SKORZ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
328
İsim
Mustafa Karakuş
tmm knk 3gb de PUBG kasıyor bendede j7 prıme 2 var 3 gb ram PUBG de kasıyor ama ben ios istemiyorum oyüzden
Mesaj otomatik birleştirildi:

tmm annemdede note 8 var xiaomi nin çok rahat oynaya biliyorum o yüzden en az 4gb istiyorum demiştim
ayarlardan kare hızını yüksek yaparsan çözülür kasma

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Gökay
soru yukarda android max 3k daha düşükte olabilir ama max 3k telefon önerisi

Kullanıcısıyım. Pubg , Black Desert Online oynuyorum herhangi bir kasma yapmıyor. Şarjı tam kullanımda 2 gün gidiyor , 2 saatte doluyor. Telefon baya büyük , diğer telefonlara göre ağır diyebilirim elini yorabilir. Parmak izi okuyucusu inanılmaz hızlı tak tak.

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,460
İsim
Taha yücel

Kullanıcısıyım. PUBG , Black Desert Online oynuyorum herhangi bir kasma yapmıyor. Şarjı tam kullanımda 2 gün gidiyor , 2 saatte doluyor. Telefon baya büyük , diğer telefonlara göre ağır diyebilirim elini yorabilir. Parmak izi okuyucusu inanılmaz hızlı tak tak.
tmm peki note 9s mi yoksa note9 pro mu

MTBC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
829
İsim
Mehmet Türker BAYRAKTAR
P40 Lite 'ta bildiğim kadarıyla play store yok. Senin için sorun olmayacaksa karşılaştırmalarına bakıp güçlü olanı alabilirsin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,475
Üyeler
149,737
Son üye
hayatyeterikadaraci
Top Bottom