Neler Yeni

3000 TL Telefon Önerisi

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
418
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji

Furkanozr

80+ Silver
Teşekkürler hocam ben bunu bir arayıp sorayım. Bu fiyat bandında sanırım en mantıklısı bu var değil mi? NOTE 9 için arıyorum, elimizde kalmadı diyorlar hep.
Yok hocam note 9 eskidi bu Note 9 dan iyi
Bu fiyat bandında Redmi note 10 5g ve Redmi note 11E var ikisinede bakın hangisini hoşunuza giderse onu alın ama bu fiyata 128/6 modeli almanızı tavsiye ederim

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
418
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Yok hocam note 9 eskidi bu Note 9 dan iyi
Bu fiyat bandında Redmi note 10 5g ve Redmi note 11E var ikisinede bakın hangisini hoşunuza giderse onu alın ama bu fiyata 128/6 modeli almanızı tavsiye ederim
Hocam çok teşekkür ederim cevaplarınız için. Bugün başka biriyle daha konuştum Redmi Note 11SE 128 GB dahili hafıza, 8 GB RAM özellikleri olan bir cihaz önerdi, 3750 TL son fiyatı. Bütçeyi buraya kadar çıkardık. Sizce mantıklı mı, bu konuştuğumuz telefonlar arasında en iyisi gibi gözüküyor. Sizin de fikrinizi merak ediyorum açıkçası. Tekrardan teşekkürler :)

Furkanozr

80+ Silver
Hocam çok teşekkür ederim cevaplarınız için. Bugün başka biriyle daha konuştum Redmi Note 11SE 128 GB dahili hafıza, 8 GB RAM özellikleri olan bir cihaz önerdi, 3750 TL son fiyatı. Bütçeyi buraya kadar çıkardık. Sizce mantıklı mı, bu konuştuğumuz telefonlar arasında en iyisi gibi gözüküyor. Sizin de fikrinizi merak ediyorum açıkçası. Tekrardan teşekkürler :)
Rica ederim hocam yardımcı olabildiysem ne mutlu bana evet o cihaz güzel biraz pahali gibi ama semers iletişim den mi baktınız

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
418
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Rica ederim hocam yardımcı olabildiysem ne mutlu bana evet o cihaz güzel biraz pahali gibi ama semers iletişim den mi baktınız
Yok hocam semers iletişim elimde yok dedi. Aldım dün, cep global iletişimden, mecidiyeköyde. IMEI işlemi yapılmadı şu an sonra götürücem yaptırmak için.

Top Bottom