Neler Yeni

3000 TL'ye kadar monitör önerisi

erennx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
994
İsim
Eren
C4, Çöp Gibi Bilgi İçermeyen Tabirler
Rampage çöp marka almayın aldıttırmayın

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,970
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

Farway

80+ Silver
Etiketlenmişimde geç kalmışım, Hocam Rampage'in inceleme videolarını da izlerseniz boyası kalkacak izlenimi veriyor bu 1,ikincisi bir monitör için güzel bütçe,üzerine 200 lira daha eklemek zor olmamalı furkan hocamın attığı monitörler gayet güzel. Üstüne itopyada 3.5 a 24 inch olmasına rağmen çok iyi bir monitör var bakabilirsin.

Monitör alırken sadece markasına ve Hertz'ine değil Panelin türüne,panelin kalitesine,Renk yapısına, O modelde sorun olup olmadığına(Ghosting,ışık sızması,vs) ve alınacak mağazaya dikkat edilmeli. Ben rampage ürünlere sıcak baksamda Monitör ve PSU, Sıvı soğutma gibi sistemde kritik parçalarını önermiyorum

Belgeli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Muhammed Sait Gedik
N11 ekran alınmaz. Kargosu iyi değil bence

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular