Neler Yeni

30000tl 30k Laptop Öneri̇si̇ Tasarim

Llux

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Lux Aeterna
Bütçe
30000
Bölümüm için 2D ve 3D tasarım uygulamalarını kaldırabilecek ve oyun için de kullanılabilecek bir laptop arıyorum. Isınma sorunu yaratmaması çok önemli bir detay. En azından RTX 3060 ve üzeri olmalı. Taşınabilirlik açısından çok da ağır olmazsa güzel olur. Renderda alabileceğim verim ve çözünürlük de bölümüm açısından önemli. Sağlam bir kasaya sahip olması beklentilerim arasında çünkü beni uzunca bir süre idare etmesini istiyorum.
Açıkçası masaüstü dizmek çok daha mantıklı geliyor ancak seyahat halinde olduğum için laptopa mahkum durumdayım. Sıfır yahut ikinci el temiz ve garantili olma şartıyla hiç fark etmez. Konu hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlar yardımcı olabilirse çok sevinirim

Son düzenleme:

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,564
İsim
Oğuz Oğuz
Bölümüm için 2D ve 3D tasarım uygulamalarını kaldırabilecek ve oyun için de kullanılabilecek bir laptop arıyorum. Isınma sorunu yaratmaması çok önemli bir detay. En azından RTX 3060 ve üzeri olmalı. Taşınabilirlik açısından çok da ağır olmazsa güzel olur. Renderda alabileceğim verim ve çözünürlük de bölümüm açısından önemli.
Açıkçası masaüstü dizmek çok daha mantıklı geliyor ancak seyahat halinde olduğum için laptopa mahkum durumdayım. Sıfır yahut ikinci el temiz ve garantili olma şartıyla hiç fark etmez. Konu hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlar yardımcı olabilirse çok sevinirim

• Beğen
Reaksiyonlar: Llux
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
976,281
Üyeler
154,371
Son üye
Howars
Top Bottom