Neler Yeni

3000civarı klavye öneri mekanik

alpon6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Alpo
alınır mı sizce 3000tl ye? Satıcısı HB olsa keşke

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,467
İsim
Adem
alınır mı sizce 3000tl ye? Satıcısı HB olsa keşke
3000 altı kesinlikle alınır gibi 1 2 haftadır bakınıyorum.
Bu arada umuyorum tekrar stoğa gelir ve ucuz bir şekilde alırız.

alpon6

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Alpo
3000 altı kesinlikle alınır gibi 1 2 haftadır bakınıyorum.
Bu arada umuyorum tekrar stoğa gelir ve ucuz bir şekilde alırız.
2950 ye arkadaşın üstte attığı linkte var. kalitesi de iyi gözüküyor. g213 mevcutta kullanıyorum ve memnunum aslında :D

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
567
İsim
Anonim Ankh
Bu asusun cherrysini mi önerirsin yoksa rog nx anahtarları yani arada nasıl fark var
Hafiflik çok sorun olmuyor fakat hissiyat önemli yani mavinin click sesine bayılıyorum fakat baş ağrıtır diye bulaşmıyorum
İkisi de red switch, Asus RX Switch'i 4 ayaklı ve RGB'si tuşun tam ortasında, böylece ışık daha güzel gözüküyor ve tuş daha dengeli, sarsıntı payı kalmıyor. Cherry MX ise ortada tek ayağı var + şeklinde, bundan dolayı RGB tuşun biraz yukarısına doğru yerleştirilmişti sanırım, bu yüzden ışığı ulaşamadığı yerler olabilir, emin değilim, tuşta da biraz da olsa tek ayaklı olmasından kaynaklı biraz sarsıntı yapı var.
Asus NX de Cherry MX'e benzer. Kalite ve dayanıklılık olarak Cherry MX çok iyi, deneyimledim zaten 10 yıldır, Asus'un da kötü ürün üreteceğini sanmıyorum ama deneyimleme şansım olmadı.

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,467
İsim
Adem
2950 ye arkadaşın üstte attığı linkte var. kalitesi de iyi gözüküyor. g213 mevcutta kullanıyorum ve memnunum aslında :D
Mekanik hissiyatı çok farklı o yüzden geçmekte fayda var

Sametpnrc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
MSP
hayırlı olsun, vardı mı elinize? vardı ise nasıl ilk izlenimleriniz
Açtım arkadaşıma geçtim orda test ettim. klavye aşırı kaliteli, ses seviyesini merak ediyordum asla yüksek bir sesi yok rahatsız etmez. Şuan klavyeyle yazı yazmak kadar zevklisi yok. Bu fiyat bandında kesinlikle bu klavye alınır. Arkadaşımla test ediyorduk o da sipariş verdi :)
Biraz daha kullanım sonrası konu açarım hocam elimde fotoğraflarda mevcut merak edenlere konu altına atabilirim.

Engeuc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
203
İsim
Ng3

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,467
İsim
Adem
Açtım arkadaşıma geçtim orda test ettim. klavye aşırı kaliteli, ses seviyesini merak ediyordum asla yüksek bir sesi yok rahatsız etmez. Şuan klavyeyle yazı yazmak kadar zevklisi yok. Bu fiyat bandında kesinlikle bu klavye alınır. Arkadaşımla test ediyorduk o da sipariş verdi :)
Biraz daha kullanım sonrası konu açarım hocam elimde fotoğraflarda mevcut merak edenlere konu altına atabilirim.
Yollar mısın ayrıca şeyi merak ettim ses var ama dimi yani 0 ses istemiyorum birazda o mekanik sesi olsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

İlanda olan klavyemi düşünebilirsiniz arkadaşların dediği klavyenin bir üst modeli sıfır hala duruyor
Klavye güzel fakat garantisi yok ve şehirdışı uğraşmak istemem

Top Bottom