Neler Yeni

3050Tİ 80W laptop ile pubg fps drop yiyorum

Mugjay

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Fatih
Öncelikle oyun ısınmadan kaynaklı bir sorun yaşamıyor bunu teyit ettim oyun 3050Ti ile açıldığında 30 fps lerde geziyor maçta sürekli değişkenlik gösteriyor sabitlesemde fps 40'ın üstüne çıkmıyor. Ancak Intel Uhd grafik ile oyunu başlattığımda oyun rahatça 90 fps olarak başlıyor ve 90 fpslerde geziyor. Bir sürü video kaynak taradım ama sorun çözümünü bulamadım normalde sistemimin RTX 3050ti ile 120 fps stabil oynamam gereken oyunu oynayamıyorum. Bu sorunu sadece pubg de yaşadım oyun tamamen steam den satın alınmış versiyon herhangi virüs yok her şeyim güncel ssd takılı sistem özelliklerim RTX 3050Ti 11800H işlemci arkada uyguluma da açmıyorum discord haricinde. Zaten dediğim gibi diğer oyunlarda fps im normal değerlerde seyrediyor. Darboğaz yemiyorum, ısı sorunu yaşamıyorum, yazılımsal herhangi bir sorun yok, driverlar güncel, win11 lisanslı. Oyun düzelir belki diye ekran kartına yaptığım driverdaki ayarları sıfırlayıp denedim yinede düzelmedi bilginizde bulunsun sorunu çözmede yardım edebilecek birisi varsa teşekkür ederim. GPU kullanımı ayrıca oyun içi %100 yani tam performansta çalıştırıyorum.

Top Bottom