Neler Yeni

Çözüldü✓ 3050ti ve depolaması yeterli bir laptop önerileri

Chepyes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
cafer harput
Anladım ben bi internete bakayım.
benim aradığım depolaması yüksek soğutması iyi ve işlemcisi biraz güncel bir laptop bakıyorum uzun süre tekrardan laptop almam lazım demek istemiyorum o yüzden burdan öneri ve kullanıcı yorumu almak için yazdım

İCarL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
234
İsim
Metehan Özel
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Toplama - Donanımlar - Ekran hataları - Sistem Toplama.
masa üstü kullanma imkanım olmadığı için laptop istiyorum + 1650 ve 3050ti arasında performans olarak farklar bana biraz fazla geldi 1660ti almak istediğimde ise fiyat farkı fazla
Laptoplarda dediğin gibi yok
arkadaşlar öncelikle merhabalar ( https://www.amazon.com.tr/dp/B09C688WD1/ref=cm_sw_r_apan_i_4DE99986ZHD6Y4ZD3M3B?tag=coa_row_g-20 ) linkini attığım laptopu kullanan var mı almayı düşünüyorum yada bu fiyat aralığında önerebileceğiniz laptoplar var mıdır
kusura bakma arkadaşım bulamadım o7 .

Chepyes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
cafer harput
Laptoplarda dediğin gibi yok

kusura bakma arkadaşım bulamadım o7 .
bende 2 gündür bakıyorum ama bulamadım sanırım bunu alacağım 3060 ve 1660ti baktığımda fiyat çok artıyor

İCarL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
234
İsim
Metehan Özel
İlgilendiği Kategoriler
bende 2 gündür bakıyorum ama bulamadım sanırım bunu alacağım 3060 ve 1660ti baktığımda fiyat çok artıyor
Zamanın varsa bekle herhalde fiyatlar düşecektir bu arada neden masaüstü alamıyorsun belki çözüm bulabiliriz.

Chepyes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
cafer harput
Rtx 3050 ve Ti vram i aşırı düşük Gtx 1650 ti tan bile daha düşük bir performans ı veriyor o yüzden fiyatları ucuz. 2. El olarak RTX 3050 sistemi masaüstü şeklinde ucuza toplayabilirsiniz. İşelmciyi ekran kartını ram ve monitör dışındakileri 0 almaya çalışın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Pardon aynı yazmışım. Gtx 1650 ti daha iyi performans veriyor.

Oyunlar cs-go valorant gta 5 gibi oyunlar için yeterlidir ama RDR2 vb. Oyunlarda alınan performans yeterli gelmez.
o tür oyunlarda dlss kullanarak fpsi yükseltebiliriz diye düşünüyorum

Zamanın varsa bekle herhalde fiyatlar düşecektir bu arada neden masaüstü alamıyorsun belki çözüm bulabiliriz.
üniversiteye gitmeyi düşünüyorum o yüzden kasa taşımaktansa laptop almak daha mantıklı geliyor

İCarL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
234
İsim
Metehan Özel
İlgilendiği Kategoriler

üniversiteye gitmeyi düşünüyorum o yüzden kasa taşımaktansa laptop almak daha mantıklı geliyor
Anladım haklısın.

Evet yükselir ama 30-45 fps falan yapar. Üniversite bitince masaüstü alırsınız laptop uda satarsınız.

Chepyes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
cafer harput
Anladım haklısın.

Evet yükselir ama 30-45 fps falan yapar. Üniversite bitince masaüstü alırsınız laptop uda satarsınız.
büyük ihtimalle yada satmadan alırım belki :D

Top Bottom