Neler Yeni

3060 ı beklemektense 2.el 2060s alıyım mı?

Ömer 34242432

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,801
İsim
Ömer Fasd
Nasıl yani? Konu sizin bilmediğiniz, ama bunu bilmediğiniz bir konu olabilir mi acaba?

Palit'in ve ve INNO3D'nin başarılı modelleri de, düşük seviye modelleri de var. Mesela MSI Ventus kart almak yerine Palit Gaming Pro almak genelde çok daha mantıklı oluyor, model karşılaştırın isim değil.
Galiba diye yazmistim :D eger o sekilde kast etmediyseniz sorun yok

Arda000

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Arda
Galiba diye yazmıştım :D Eğer o Şekilde kast etmediyseniz sorun yok.
Palit ve INNO'yu küçümsemeyin, özellikle Palit'in GameRock kartları çok başarılı oluyor, çok daha ucuz olmasına rağmen MSI RTX 30XX serisi Gaming X Trio'dan daha şık (görüntü kişiden kişiye değişir) ve çok daha performanslı idi.

RTX ve DLSS çok saçma geliyor bana. Bende 3070 var bir tek Cyberpunk'da RTX açtım sonra da kapattım zaten. Kaliteyi arttırmadan FPS i yarıya bölüyor. DLSS de aynı şekilde. Sözde daha fazla FPS veriyor ama render çözünürlüğünü düşürüyor biraz ve daha kötü gözüküyor. DLSS kalite modundayken bile DLSS in tamamen kapalı olmasına göre daha kötü gözüküyor. Ayrıca 2060 / 2060S ile RTX deneyimi ne kadar iyi olur tartışılır.
valla ne yapayım hocam elden bu geliyor 970 imle bir rdr2 gireyim dedim ayarlar orta, yüksek, çok yüksek ve ultra karışık 1080p de
hatta önemli ayarları ultra yaptım oyunun kalite maşallah hala patates gibi geliyor bana ve aldığım düşük fps de cabası :D
onun haricinde rtx i nvidia nın tanıtım videolarından izleyince kör oluyorum resmen baya güzel gözüküyor insana

Ömer 34242432

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,801
İsim
Ömer Fasd
Palit ve INNO'yu küçümsemeyin, özellikle Palit'in GameRock kartları çok başarılı oluyor, çok daha ucuz olmasına rağmen MSI RTX 30XX serisi Gaming X Trio'dan daha şık (görüntü kişiden kişiye değişir) ve çok daha performanslı idi.
Yok hocam ben ilk basta sizin kucumsediginizi yazip onu yazdim :D, galiba tatli bir yanlis anlasilma oldu

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,597
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
valla ne yapayım hocam elden bu geliyor 970 imle bir rdr2 gireyim dedim ayarlar orta, yüksek, çok yüksek ve ultra karışık 1080p de
hatta önemli ayarları ultra yaptım oyunun kalite maşallah hala patates gibi geliyor bana ve aldığım düşük fps de cabası :D
onun haricinde rtx i nvidia nın tanıtım videolarından izleyince kör oluyorum resmen baya güzel gözüküyor insana
Videolarda tanıtıldığı gibi değil RTX tam olarak. Bir tek Mincraftta çok güzel oluyor. Onun dışında bence bir hayal kırılığı + müşteri aldatmaca.

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2
ultra da nasıl patates gibi ya? mümkün mü böyle bir şey? aynı ayarlarda aynı oyunu her kart aşağı yukarı aynı kalitede gösterir diye biliyorum ben.

Videolarda tanıtıldığı gibi değil RTX tam olarak. Bir tek Mincraftta çok güzel oluyor. Onun dışında bence bir hayal kırılığı + müşteri aldatmaca.
peki hocam monitör kalitesi görüntüyü ne kadar etkiler

cfranko

80+ Platinum
En İyi Cevap
12
Dahası  
Reaksiyon skoru
28,597
İsim
cfranko
İlgilendiği Kategoriler
Memory
ultra da nasıl patates gibi ya? mümkün mü böyle bir şey? aynı ayarlarda aynı oyunu her kart aşağı yukarı aynı kalitede gösterir diye biliyorum ben.
usta valla patates oyunun başında kar fırtınasında terk edilmiş bir kasabaya sığınıyorlar ya orada adamı içeri taşırken farkettim evin kaplama kalitesi çarşaf gibiydi :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Elimde 1050ti var dolara koyarım 3070 güncellemek için
ben imzaya bakarak demiştim 2070s den yola çıkarak ama :D

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3
usta valla patates oyunun başında kar fırtınasında terk edilmiş bir kasabaya sığınıyorlar ya orada adamı içeri taşırken farkettim evin kaplama kalitesi çarşaf gibiydi :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben imzaya bakarak demiştim 2070s den yola çıkarak ama :D
sistemimde 2070s var dolabın üstünde 1050ti var ):

Top Bottom