Neler Yeni

3060 / Sistem Toplama SONA GELDİK...

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Hacı Ahmet SARICA
İlgilendiği Kategoriler
teknoloji laptop telefon
Merhaba;
İnşaallah sistem almayı düşünüyorum.

Fiyat/performans olması için en makul parçaları seçtim. Sizde bir göz atarsanız ve fiyatı çok arttırmadan "şu parçayı değiştir" dediğiniz yerler var ise, görüşlerinizi bekliyorum.

Sistem Toplamı: 21.224 TL

Edit: Direkt aşağıdaki linklerden alacağım inşaallah. O yüzden sayfaların güvenilirliği ile ilgili de yorumlarınızı bekliyorum. Bir sorun yaşar mıyım?

İşlemci:

Ekran kartı:

Anakart:

M.2 ssd:

Ram:

Kasa:

Psu:

Monitör:
ASUS TUF Gaming VG249Q 23,8" inç Oyuncu Monitörü, IPS Freesync, 1920X1080, 1ms(Mprt), 144Hz, Dp HDMI VGA MM Vesa 3 Yıl ELMB Sync, Pivot

Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
muk
Merhaba;

Fiyat/performans olması için en makul parçaları seçtim. Sizde bir göz atarsanız ve fiyatı çok arttırmadan "şu parçayı değiştir" dediğiniz yerler var ise, görüşlerinizi bekliyorum.

Edit: Direkt aşağıdaki linklerden alacağım inşaallah. O yüzden sayfaların güvenilirliği ile ilgili de yorumlarınızı bekliyorum. Bir sorun yaşar mıyım?

İşlemci:

Ekran kartı:

Anakart:

M.2 ssd:

Ram:

Kasa:

Psu:

Monitör:
ASUS TUF Gaming VG249Q 23,8" inç Oyuncu Monitörü, IPS Freesync, 1920X1080, 1ms(Mprt), 144Hz, Dp HDMI VGA MM Vesa 3 Yıl ELMB Sync, Pivot

https://www.gamegaraj.com/urun/hero-5a/
bu sistem daha uygun olur

Phanzox

80+ Silver
Merhaba;

İşlemci:

Ekran kartı:

Anakart:

M.2 ssd:

Ram:

Kasa:

Psu:

Monitör:

Al geç.

Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
muk

shiedabro

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,380
İsim
Burak Doğan
hazır sistem.

Sellier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
758
İsim
Deniz
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Hacı Ahmet SARICA
İlgilendiği Kategoriler
teknoloji laptop telefon
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Al geç.
Ooo bu olmaz reis. 😀
Mesaj otomatik birleştirildi:

Teşekkür ederim. Game garaj sitesinden toplama yapabilirim. Uyguna geliyor. Değerlendireceğim inşaallah 👍

Top Bottom