Neler Yeni

3060ti ile Ryzen kaç olmalı

codcubiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,047
İsim
Ömür
asusun anakartları biraz zayıfmış araştırdım şimdi başta attığım bu anarkart yeterli olur

ozan2327

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
579
İsim
ozan başaran
hepsi 58627 tutuyor
ramler büyük ihtimalle anakartla uyumsuz olacak ilk defa gördüğüm bir marka, ssd kötü, kasa kötü psuda pek iyi bir psu değil onun dışında güzel sistem

codcubiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,047
İsim
Ömür
ramler büyük ihtimalle anakartla uyumsuz olacak ilk defa gördüğüm bir marka, ssd kötü, kasa kötü psuda pek iyi bir psu değil onun dışında güzel sistem
senin attığın ssd nin hızı çok düşük onun yerine bu alınabilir deepcool sağlam markadır sorun çıkarmaz ramlaride patriotla değiştirdik o daha iyi cl değeri daha düşük
Mesaj otomatik birleştirildi:

en son böyle oluyor

ozan2327

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
579
İsim
ozan başaran
senin attığın ssd nin hızı çok düşük onun yerine bu alınabilir deepcool sağlam markadır sorun çıkarmaz ramlaride patriotla değiştirdik o daha iyi cl değeri daha düşük
yalnız o modelde dram yok şuan hiçbir yerde yok fakat stoğa gelirse exceria plus g2 düşünülebilir g3 serilerinde dram yok ömürleri kısa olur bunların

codcubiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,047
İsim
Ömür
yalnız o modelde dram yok şuan hiçbir yerde yok fakat stoğa gelirse exceria plus g2 düşünülebilir g3 serilerinde dram yok ömürleri kısa olur bunların
dram olabilir ama okuma yazma hızları buna göre çok düşük kalıyor

ozan2327

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
579
İsim
ozan başaran
dram olabilir ama okuma yazma hızları buna göre çok düşük kalıyor
orası öyle fakat dramsiz ssdleri önermiyorum ben hepsinin sağlığı çok hızlı bitiyor, bu ssdde dramin yerine hmb varmış fakat yine de bir dramli ssd kadar iyi değil

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Muhammet Yasin Eymen
Ömrü iyi olan var mı bildiğiniz

ozan2327

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
579
İsim
ozan başaran
Ömrü iyi olan var mı bildiğiniz
yani bu bütçede benim bildiğim exceria g2 var biraz daha üst bütçelerde samsung 970 plus alabilirsiniz, yüksek segmentte kc3000 exceria pro crucial t500 samsung 980pro-990 pro alabilirsiniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Muhammet Yasin Eymen
yani bu bütçede benim bildiğim exceria g2 var biraz daha üst bütçelerde samsung 970 plus alabilirsiniz, yüksek segmentte kc3000 exceria pro crucial t500 samsung 980pro-990 pro alabilirsiniz
Tamam bi bakalım

Cysea

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Ahmet
hepsi 58627 tutuyor
Knk PX600 1tb iyi mi ki, alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Muhammet Yasin Eymen

en son böyle oluyor
Şu bazı satıcılar var
Güvenli midir
Ebrar bilgisayar
Premium bilgisayar fln

Ben hıza çok takılmıyorum ömrü ve bi işlem sürecinde hızını ne kadar süre koruduğu önemli.
Ömrü ortalama ne kadardır ki

Şu bazı satıcılar var
Güvenli midir
Ebrar bilgisayar
Premium bilgisayar fln

Ömrü ortalama ne kadardır ki
Diğerleri ile arasındaki fark nedir

Top Bottom