Neler Yeni

3070Tİ Lİ SİSTEM 25.000 TL PCKOLİK ALINIR MI ?

tugay05

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Tugay gedik
Arkadaşlar sistemin fiyatı bana çok iyi geldi içerdiği parçalara göre . parça fiyatlarına baktığımda sadece ekran kartının fiyatı zaten 22 bin civarlarında bu sistemi bu şekilde SSD ve PSU yükselterek almayı düşünüyorum acaba ASROCK anakart nasıldır? sıkıntı çıkarırmı ve bu kasadan kullanan varmı aranızda. Başka sistem öneriniz varsa önerilere açığım. bu fiyat civarlarında bir bütçem var laptoptan geçeceğim için monitör klavye vs daha alacagım o yüzden fiyat çok olmazsa sevinirim.

Pycoue

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
791
İsim
Ben bilmem abdullah dayi bilir
İlgilendiği Kategoriler
Laptop , pc toplama ve diger donanim konulariyla ilgileniyorum
Arkadaşlar sistemin fiyatı bana çok iyi geldi içerdiği parçalara göre . parça fiyatlarına baktığımda sadece ekran kartının fiyatı zaten 22 bin civarlarında bu sistemi bu şekilde SSD ve PSU yükselterek almayı düşünüyorum acaba ASROCK anakart nasıldır? sıkıntı çıkarırmı ve bu kasadan kullanan varmı aranızda. Başka sistem öneriniz varsa önerilere açığım. bu fiyat civarlarında bir bütçem var laptoptan geçeceğim için monitör klavye vs daha alacagım o yüzden fiyat çok olmazsa sevinirim.

git 21kya ghostu al daha iyi daha ucuz
anakart ssd yükselt

tugay05

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Tugay gedik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
git 21kya ghostu al daha iyi daha ucuz
anakart ssd yükselt
3070ti ile 4060ti farkı nasıldır acaba ? birde ghostun ekran kartı markasına pek güvenemedim ekran kartının cercevesi plastik bildiğin. saf kas gücü olarak hangi ekran kartı ön planda acaba ?

çak bu şekilde
rami 2 tane alma 1tane al bunlar 800 900tlye satıyo 8rami
git ayrı al rami 200 300tldaha uczu
Mesaj otomatik birleştirildi:

3070ti ile 4060ti farkı nasıldır acaba ? birde ghostun ekran kartı markasına pek güvenemedim ekran kartının cercevesi plastik bildiğin. saf kas gücü olarak hangi ekran kartı ön planda acaba ?
kas gücü 3070 ti öndedir
dlss3 ve güncellikle 4060ti
ghost gayet iyidir al

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3

Pycoue

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
791
İsim
Ben bilmem abdullah dayi bilir
İlgilendiği Kategoriler
Laptop , pc toplama ve diger donanim konulariyla ilgileniyorum

ege001

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,853
İsim
ege erdem demirelli
O kadar butcen varsa ddr5 e gec

burakatan

80+
fsr3 ile beraber o kartin pek bir anlami kalmayacak
FSR3'ün performansını canlı bir şekilde görmeden böyle bir yorum yapmak doğru değil çünkü HYPR RX (3 önemli teknolojinin birleşimi) RDNA3 ekran kartlarında (7000 serisinde) çalışacak. 7000 serisinde ve NVIDIA'nın 4000 serisindeki entegre tensor çekirdekleri bunu mümkün kılıyor. Bu sebeple aradaki grafik, fps ve input latency farkını görmeden 4000 serisine özel olan teknolojileri önemsiz saymak mantıklı değil. Yine de FSR3'ün tanıtılması ile 3070TI'ın eskisine göre alinabilirliği daha da arttı. 4060TI dururken 3070TI alan birine hata yaptın demek pek doğru değil artık.

Bütçeniz varsa DDR5 olan 4060TI'lı Sinerji VOK sistemi tavsiye ederim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
970,326
Üyeler
153,372
Son üye
XRifatX2602
Top Bottom