Neler Yeni

3080 13 bin TL'ye alınır mı

selcukhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Selçuk Han Zengin
4060 ti ile yaşamadım ki
attığın yazıda 4060ti yerine alacağım diyorsun. Ondan soruyorum bende.

7700xtde yaşadım problemi, başka kartla test ettim sorun düzelmişti, o yüzden 4070 alacağım.

Ne gariptir ki 7600ü kullandığım da, 7700xtde yediğim dropları yemiyorum :D valo da

Düzeltme: 7600'ün işlemci grafik kartını kullandığım da

Anladım Valo oynarken drop yiyorsun. Bundan dolayı ekran kartını değiştirmek istiyorsun. Amd'de problem yaşadığın için amd istemiyorsun...

Şimdi valo işlemci tabanlı bir oyun. Bununla ilgili optimizasyon ayarlarının olduğu videolar vardır. Bende benzer bir problemi cs2de yaşamıştım. RTX 4070 alsan da aynı problemi yaşayacaksın çünkü senin ekran kartı ile ilgili bir problemin yok. 2k'da oynama ihtimalin var mı acaba? Bu problemi hangi karta geçtiğinde yaşamadın. Dedin ya başka bir kart ile test ettim ve hangi kartta bu problemi yaşamadın?

Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Ali
attığın yazıda 4060ti yerine alacağım diyorsun. Ondan soruyorum bende.

Anladım Valo oynarken drop yiyorsun. Bundan dolayı ekran kartını değiştirmek istiyorsun. Amd'de problem yaşadığın için amd istemiyorsun...

Şimdi valo işlemci tabanlı bir oyun. Bununla ilgili optimizasyon ayarlarının olduğu videolar vardır. Bende benzer bir problemi cs2de yaşamıştım. RTX 4070 alsan da aynı problemi yaşayacaksın çünkü senin ekran kartı ile ilgili bir problemin yok. 2k'da oynama ihtimalin var mı acaba? Bu problemi hangi karta geçtiğinde yaşamadın. Dedin ya başka bir kart ile test ettim ve hangi kartta bu problemi yaşamadın?
Hocam pek anlayacak arkadaşa benzemiyor bazıları kafada kuruyor amd şöyle böyle istemsizce istemiyor o yüzden nvidia önermek daha mantıklı

selcukhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Selçuk Han Zengin
Hocam pek anlayacak arkadaşa benzemiyor bazıları kafada kuruyor amd şöyle böyle istemsizce istemiyor o yüzden nvidia önermek daha mantıklı
arkadaş herhalde kendi kartından daha zayıf ve nvidia olan bir karta geçti. 4060ti gibi...

Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Ali
arkadaş herhalde kendi kartından daha zayıf ve nvidia olan bir karta geçti. 4060ti gibi...
Yok 7700xt varmış onda kasıyor şimdi aynı performansta bi kart bakıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada işlemciniz 7600 hangi soğutucuyu kullanıyorsunuz

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
506
İsim
Arda
4070 geçeceğim ve tek valo da yeniyordum hikayeli oyunlarda yiyordum başka kart takip denedim

Yok 7700xt varmış onda kasıyor şimdi aynı performansta bi kart bakıyor

Bu arada işlemciniz 7600 hangi soğutucuyu kullanıyorsunuz
Thermalright burst assasin ısınma problemi yom

Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Ali
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Ali

Allmuted

80+ Bronze
valla ne yapayım hocam, amd istemiyorum süpere de bütçe çıkmaz 2 el de 4000 serisi istemem 2 el asla almam artık.
Asıl ikinci el 4000 serisi alınır. Mining döneminden değil öncelikle temiz kfg li bulup alabilirsin. 30xx serisi almak kumar oynamak gibi, imzamdan da bakabilirsin 7-8 tane kart değiştirdim 90 da durdum nasipse 40 geçeceğim bende kafa rahatlığı önemli

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
506
İsim
Arda
Nasıl oluyor bende 360mm var daha fazla ısınıyor tek fanlı kule ile öyle değer görmen oyunda
Bilmiyorum hocam last of us da bile 75i geçmedi

Asıl ikinci el 4000 serisi alınır. Mining döneminden değil öncelikle temiz kfg li bulup alabilirsin. 30xx serisi almak kumar oynamak gibi, imzamdan da bakabilirsin 7-8 tane kart değiştirdim 90 da durdum nasipse 40 geçeceğim bende kafa rahatlığı önemli
0 alacağım hocam ya pahalı alırsam da yapacak bir şey yok, kafam rahat olur en azından ailem de öyle istiyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Ali

0 alacağım hocam ya pahalı alırsam da yapacak bir şey yok, kafam rahat olur en azından ailem de öyle istiyor.
Anakartta herhangi bi oynama yaptınız mı hocam peerles assain 120 se kullandım o bile fazla yükseliyordu

Allmuted

80+ Bronze

Bence de mantıklı olan o kredi kartın varsa Amazon 6 ay faizsiz taksit yapıyor o şekilde alabilirsin.
Not:konuda ki zorla Amd öneren arkadaşa iyi sabretmişsin tebrik ederim.

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
506
İsim
Arda
Bence de mantıklı olan o kredi kartın varsa Amazon 6 ay faizsiz taksit yapıyor o şekilde alabilirsin.
Not:konuda ki zorla Amd öneren arkadaşa iyi sabretmişsin tebrik ederim.
Teşekkürler hocam, zor sabrettim evet. Kredi kartım var ama limitim yetmiyor :D

Top Bottom