Neler Yeni

3080Ti 2K mı 4K mı bu monitörlerden hangisi?

dexlorenz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Sinan Geçkil
3080Ti ve Ryzen 5800x3d sistem topladım ancak hala monitör alamadım. Amacım iyi bi monitör alıp uzun süre değiştirmemek. 2K monitörler arasında Dell S2721DFGA baya iyi görünüyor ancak 3 gün önceki indirimi kaçırdım ve 6 bine alamadım şu an çok az yerde satılıyor. Şu anki fiyatı 8780 TL. Aynı zamanda şu anda indirimde olan şu monitör var https://www.hepsiburada.com/samsung...ent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.47.1 ama 4K yı bu sistemle uzun süre kullanabilir miyim bilmiyorum. Fiyatları da hemen hemen aynı. Siz olsanız hangisini tercih ederdiniz neden?

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,981
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Şahsen Samsung daha başarılı. Tercihim Samsung'tan yana olurdu. Ayrıca ekran kartı 4K oyunlar için tasarlanmış. Kullanmamak olmaz.

Aderal

80+ Bronze
Ben olsam 2k yüksek hz oynardım, her türlü oyum 2kda yağ gibi akar

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,113
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri