Neler Yeni

Bu Monitör Alınır Mı?

Juiclair0

80+ Silver
Kankam o zaman dediğim gibi 2k yeterli olur bana kalırsa msı g273qf bakabilirsin 3k cebinde kalır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

yorumlarınada bakabilirsin 1-2-3 yıldız yok 4 yıldızlarda geç açılıp kapanmasından şikayetçi sadece kötü yanını görmedim monitörün.

Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Fahri
Gigabyte ve ya tuf düşünüyorum 2k için o nasıldır

FutFlix

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,414
İsim
Çağatay
bu modeli kullandım malzeme kalitesi dokunsan kırılacak kıvamda adi plastik. 3-4. aylarda ısınıp kendini kapatmaya başladı gönderdim 5 paralık monitör rampage, gamepower gibi markalara bulaşan enayidir. rampage rm-165te kullandım onunda malzeme kalitesi iyiydi ama ısındıkca çıt çıt sesler geliyordu. Aradım monitör çıtırdıyor diye ısınmaktan oluyor o normal dediler bunu samsung msı gibi markalarda yaşama ihtimalin varmı ? Kullandığın monitör kapattığında uyurken çıt çıt çıtırdıyor varmı başka sorun ?
Kendi söylemin akıl sağlığın yok demek ki hem gamepower hem rampage kullanmışsın :) benim linkte attığım ürün ile senin kullandığın ürün arasında malzeme kalitesi farkı var. f/p ürünü olarak attım. Bu özelliklerde, boyutta başka markaların ürünü çok daha pahalı tercihler arasında olabilir araştırıp bakabilir.

Juiclair0

80+ Silver
Kendi söylemin akıl sağlığın yok demek ki hem gamepower hem rampage kullanmışsın :) benim linkte attığım ürün ile senin kullandığın ürün arasında malzeme kalitesi farkı var. f/p ürünü olarak attım. Bu özelliklerde, boyutta başka markaların ürünü çok daha pahalı tercihler arasında olabilir araştırıp bakabilir.
Bu sorunları yaşadıktan sonra anladım zaten kullanılmaması gerektiğini. Sen bi ürünü kullanmadan millete öneriyorsun ya güzel diye ben kullandım ona göre konuşuyorum samsung ile gamepower arasında kalmak ne biliyim fanboylukmu yapıyorsun anlamadım. Attığın gamepower monitör 9k :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Fahri
Kankam o zaman dediğim gibi 2k yeterli olur bana kalırsa msı g273qf bakabilirsin 3k cebinde kalır.

yorumlarınada bakabilirsin 1-2-3 yıldız yok 4 yıldızlarda geç açılıp kapanmasından şikayetçi sadece kötü yanını görmedim monitörün.
Bu nasıl?

Hem indirimde de

Juiclair0

80+ Silver
Bu nasıl?

Hem indirimde de
Hocam gigabyte ve asus monitörler hakkında fazla bilgim yok ama sıkıntı çekmezsin diye düşünüyorum. Son olarak aklına takılan bir şey olursa 1 yıldır g273qf kullanıyorum sorabilirsin bana.

Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Fahri
Hocam gigabyte ve asus monitörler hakkında fazla bilgim yok ama sıkıntı çekmezsin diye düşünüyorum. Son olarak aklına takılan bir şey olursa 1 yıldır g273qf kullanıyorum sorabilirsin bana.
Ghosting var mı

Ve hiç sıkıntı çektin mi

Juiclair0

80+ Silver
He bide bi ürünü kullanmadan millete önermeyi bırak kanka bi tık cringe

Ghosting var mı

Ve hiç sıkıntı çektin mi
kanka 1 sıkıntısını çekiyordum valorant monitörü kendime yaklaştırıp oynuyorum mouse kablosu ayağına takılıyordu üçgen yapıda olduğu için. Monitörü ağzına sokmadan kullanıyorsan sıkıntı olmaz ghosting vesaire hiç yaşamadım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Fahri
He bide bi ürünü kullanmadan millete önermeyi bırak kanka bi tık cringe

kanka 1 sıkıntısını çekiyordum valorant monitörü kendime yaklaştırıp oynuyorum mouse kablosu ayağına takılıyordu üçgen yapıda olduğu için. Monitörü ağzına sokmadan kullanıyorsan sıkıntı olmaz ghosting vesaire hiç yaşamadım.
Eyvallah

Muhammet Emir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
294
İsim
Muhammet Emir
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar, Oyunlar, Teknolojik Gelişmeler, Borsa, Ticaret, Kripto
Kullandın mı bu modeli ? ne gibi teknik bilgi ve donanıma sahipsin? Anlat biraz dinleyelim.
dostum adamın bütçesi çok yüksek farkındasınız dimi bu bütçeye gamepower bir ÜRÜN almak hakaret olur çünkü gamepower giriş ve orta segmentte ürünler üreten bir marka üst seviye ürünler üreten bir marka değil zaten ve üst segment ürünler üreten markalarla kıyaslamak hiç mantıklı değil

utronia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Bora Can Baysal
Herkese merhaba,
Dostum ben fiyatını piyasadaki diğer ürünler ile kıyaslayınca 144hz olması sebebiyle ve 28inch olması sebebiyle fazla buldum. Ama alınabilir mi tabii ki alınabilir. Bütçen gayet yeterli olduğu için ben, benQ marka ürünlere bakmanı şiddetle tavsiye ederim.
İyi forumlar.

IbanyLone

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
691
İsim
Serkan Uysal
samsung oddysey g3 porblemliydi fakat g7 de bir şikayet duymadım.

Top Bottom