Neler Yeni

30k-50k arası alınabilecek en iyi laptop

arda07xq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Arda
O konuda haklsınız elbette ,ama 7k fark çok absürt geldi en azından o fiyata üstüne bir şey ler katmalı .Arkadaş bütçesini 50k ya kadar arttırabileceğini belirtmiş 50k ya kendim monster önermem ama o model o fiyat bandı için mantıklı yani 40k nın üstüne çıkmak istemiyorsa.
32 gb ram düşündürüyor hocam.. fiyat olarak 40k nin üstüne çıkarim çıkmasina ama 37k lik monster 43k lik msi dan daha iyi performans vericekse sırf msi olduğu için almanın mantıksız olduğunu düşünüyorum. Kuzenimde muhtemelen arkadaşın bahsettiği 1650ti li olan monster modeli var ve malzeme kalitesi o kadar da kötü gelmedi bana. Servis desen cayır cayır arkasında adamlar laptopun. bilgisi olan arkadaşlar bi akıl versin lütfen kafayi yiycem

peyn1r

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Efe Canbolat
32 gb ram düşündürüyor hocam.. fiyat olarak 40k nin üstüne çıkarim çıkmasina ama 37k lik monster 43k lik msi dan daha iyi performans vericekse sırf msi olduğu için almanın mantıksız olduğunu düşünüyorum. Kuzenimde muhtemelen arkadaşın bahsettiği 1650ti li olan monster modeli var ve malzeme kalitesi o kadar da kötü gelmedi bana. Servis desen cayır cayır arkasında adamlar laptopun. bilgisi olan arkadaşlar bi akıl versin lütfen kafayi yiycem
arkadaşların dediklerinin hepsini okumadım ancak sıfırdan konuşacağım. kesinlikle monster excalibur hp bu fiyata asla düşünmemen lazım kim ne derse desin ben sözümün arkasındayım düşünme. ya msi ya asus. özellikler sana kalmış. o 6klik fark sana 3 sene yerine 10 senelik ömür verir fazla performans diye kurcalama bence

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,138
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
Laptop seçerken ram ve ssd ile karar vermeyin çünkü birkaç bin tl ile hemde zahmetsizce değiştirme imkanınız olan parçalar. Ram işlemci kasa ekran kartına bakarak karar vermenizi tavsiye ederim.

arda07xq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Arda
modelatör arkadaşa ve yardımcı olmaya çalışan diğer tüm arkadaşlara çok teşekkürler. Bu sistemi almaya karar verdim. Yarın alıcam hayırlısıyla bi sorun olmazsa. Eklemek istedikleriniz ya da farklı önerileriniz varsa yazabilirsiniz. hayırlı forumlar, iyi akşamlar

Top Bottom