Neler Yeni

30K Bütçe ile 7/24 YouTube Canlı Yayını İçin Bilgisayar Toplama Tavsiyesi

whybe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
müco
Bütçe
30000
Merhaba arkadaşlar,

YouTube üzerinde 7/24 canlı yayın yapmak istiyorum ve bu amaçla bir bilgisayar toplamayı planlıyorum. Yayınlarım rahatlatıcı meditasyon, doğa görüntüleri gibi içerikleri kapsayacak. Bütçem maksimum 30.000 TL ve bu bütçe dahilinde en iyi performansı alabileceğim bir sistem önerisine ihtiyacım var.

Aşağıda ihtiyaçlarımı ve aklımdaki bazı özellikleri belirttim:

1. 7/24 Kesintisiz Yayın: Bilgisayarın sürekli açık kalacağını ve uzun süreli yayınlar yapacağını göz önünde bulundurarak stabil ve dayanıklı bir sistem olmalı.
  2. Yayın Kalitesi: Yayınlarımın Full HD (720 de olur) kalitesinde olmasını planlıyorum.
  3. İşlemci: Güçlü ve stabil bir işlemci tercih ediyorum.
  4. Ekran Kartı: Yayın ve video işlemede yardımcı olacak güçlü bir ekran kartı.
  5. RAM: En az 16GB RAM düşünüyorum, yüksek performans ve çoklu görevler için yeterli olmalı.
  6. Depolama: Hızlı ve yeterli depolama alanı
  7. Soğutma: Uzun süreli çalışmalarda aşırı ısınmayı engelleyecek etkili bir soğutma sistemi.
  8. Diğer Gereksinimler: Güç kaynağı, yayın yazılımları için gerekli diğer ekipmanlar, sessiz çalışma vs.
Bunların yanı sıra, yayın yaparken kullanabileceğim donanım ve yazılım önerileriniz varsa onları da duymak isterim.

Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,967
Üyeler
156,412
Son üye
Memedali
Top Bottom