Neler Yeni

30k civarı bütçeye masaüstü pc tavsiyleri

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Görkem Köken
kankam nvdia ekran kartlı sistem bakıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

bende bunu gördüm lakin üstüne sadece 3k daha katıp koltuk hediyeli bir sistem ve işlemcisi daha iyi olan bir sistem almak daha mantıklı geliyor halen
o sistemde tek iyi şey işlemci koltuk gerisi bomba gibi bu fiyata alınabilcek en iyi şey modart pc amd alcaksın

psu DF DK353 650W 80+ Bronze Mid Tower Siyah Gaming Kasa bununla değiştim. anakartı :Biostar B650MP-E PRO DDR5 6000MHz AM5 S+V+GL Micro ATX Anakart bununla değiştim

bundan önce amd ekran kartım vardı hiç memnun değildim o yüzden artık almamayı tercih ediyorum
ne vardı

psu DF DK353 650W 80+ Bronze Mid Tower Siyah Gaming Kasa bununla değiştim. anakartı :Biostar B650MP-E PRO DDR5 6000MHz AM5 S+V+GL Micro ATX Anakart bununla değiştim

bundan önce amd ekran kartım vardı hiç memnun değildim o yüzden artık almamayı tercih ediyorum
ben 7 8 yıldır amd radeon hd 6570 kullandım hala da çalışıyor hiçbir sorunu olmadı

rofor

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Recep
o sistemde tek iyi şey işlemci koltuk gerisi bomba gibi bu fiyata alınabilcek en iyi şey modart pc amd alcaksın

ne vardı

Everest X-Racer Peak 600W 4x12CM RGB Mid Tower Gaming Kasa . MSI Pro A620M-E AMD A620 AM5 Soket DDR5 6000(OC)MHz mATX Anakart​

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Görkem Köken

Everest X-Racer Peak 600W 4x12CM RGB Mid Tower Gaming Kasa . MSI Pro A620M-E AMD A620 AM5 Soket DDR5 6000(OC)MHz mATX Anakart​

everest psu olmaz

https://www.tebilon.com/amd-7500f-g...oc-16gb-a620m-h-xpg-16gb-ddr5-kioxia-500gb-0/

bak bende bu sistemden var kasayı değiştirip aldım bu bile senin gösterdiğin sistemden iyi

sana önerim modart pc yi al bu sistemi almasam net onu alırdım işlemci soğutucusu bile 2k ya yakın

rofor

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Recep
everest psu olmaz
o yüzden buna geçtim

DF DK353 650W 80+ Bronze Mid Tower Siyah Gaming Kasa​

everest psu olmaz

https://www.tebilon.com/amd-7500f-g...oc-16gb-a620m-h-xpg-16gb-ddr5-kioxia-500gb-0/

bak bende bu sistemden var kasayı değiştirip aldım bu bile senin gösterdiğin sistemden iyi

sana önerim modart pc yi al bu sistemi almasam net onu alırdım işlemci soğutucusu bile 2k ya yakın
bu sistemde de ekran kartını ve kasayı değişince benimkiyle aynı fiyata geliyor ?

Erdem123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
erdem akın

önermem

o yüzden buna geçtim

DF DK353 650W 80+ Bronze Mid Tower Siyah Gaming Kasa​

bu sistemde de ekran kartını ve kasayı değişince benimkiyle aynı fiyata geliyor ?
reis işlemcinde amd

Son düzenleme:
Top Bottom