Neler Yeni

339 tl G203 alınır mı

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,056
İsim
Mertcan Ceylan
O Mouse'un ömrü ne kadar dediğin mouse GPX ile aynı switchi kullanıyor. Kalitesi de gayet iyi ele de yumurta shape'den daha iyi oturuyor. Logitech ufak sorunlarda yenisini yollasa ne yazar ufak sorun çıkarmıyor ki en ufak sorunu çift tıklama zaten lod sorunları da cabası. Ayrıca utanman için sıfır kutusunu açtım Xotran'ı taktım sana yazılımını atıyorum. Gizli tuştan tuş atamaya kadar makrodan birsürü renk seçeneğine kadar hatta Polling rate ayarı ve DPI profil ayarına kadar herşeyi barındırıyor umarım biraz olsun kafana dank eder. g102 de 203te berbat mouselar her açıdan marka takıntısından saçma mouselar önermeyi bırakırsın umarım. Xotran'ı 1 2 dolar diye küçümsüyorsun da g102 50 dolar mı ? :D

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
çift tıklama sorunu superlight da da olabiliyor ama bu onu kötü mouse yapmıyor dünyanın en iyi mouse larından ve onda da arkasında duruyorlar bunda da ben yaşamadım yaşayan hakkında bir şey diyemem ama bana bu mouse logitech den daha kaliteli diyemezsin ya bu kadar kör olmayın malzeme kalitesi denen bir şey var da neyse bu kadar takıntılı arakdaşlarla laf kalabağılı yapmak istemiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,792
İsim
Murat Orhan
çift tıklama sorunu superlight da da olabiliyor ama bu onu kötü mouse yapmıyor dünyanın en iyi mouse larından ve onda da arkasında duruyorlar bunda da ben yaşamadım yaşayan hakkında bir şey diyemem ama bana bu mouse logitech den daha kaliteli diyemezsin ya bu kadar kör olmayın malzeme kalitesi denen bir şey var da neyse bu kadar takıntılı arakdaşlarla laf kalabağılı yapmak istemiyorum
Ağır saçmalıyorsun şuan ortada bariz belli bir durum var ve sen şuan görmeyip kullanmadığın bir ürünü kötülüyorsun sırf markası logitech değil diye :D Çift tıklama sorununun olması GPXi gayette sorunlu bir mouse yapıyor. Eski batchlarda skatez ve switch değiştirmeden mouseu kullanamıyorsun bile ne anlatıyorsun sen hala ? Sana temin ederim Xotran'ın malzeme kalitesi g102 ve 203ü yok eder. Bir ürün sırf logitech diye kaliteli olmuş olmuyor. Madem o kadar kaliteli Omron 20m switchleri ve klavyelerinde kullandıkları berbat cherry varyantı switchleri değiştirsinler. Takıntılıymış bilmemneymiş şuan laf ebeliği yapıyorsun sadece yaptığın başka hiçbişey değil.

Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Furkan
O Mouse'un ömrü ne kadar dediğin mouse GPX ile aynı switchi kullanıyor. Kalitesi de gayet iyi ele de yumurta shape'den daha iyi oturuyor. Logitech ufak sorunlarda yenisini yollasa ne yazar ufak sorun çıkarmıyor ki en ufak sorunu çift tıklama zaten lod sorunları da cabası. Ayrıca utanman için sıfır kutusunu açtım Xotran'ı taktım sana yazılımını atıyorum. Gizli tuştan tuş atamaya kadar makrodan birsürü renk seçeneğine kadar hatta Polling rate ayarı ve DPI profil ayarına kadar herşeyi barındırıyor umarım biraz olsun kafana dank eder. g102 de 203te berbat mouselar her açıdan marka takıntısından saçma mouselar önermeyi bırakırsın umarım. Xotran'ı 1 2 dolar diye küçümsüyorsun da g102 50 dolar mı ? :D

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Gayet haklısınız alınmaz aldırmayında onun yerine ben kendim gidip bloody x5 max aldım paşa paşa kullanıyorum 10000dpi dahil bir sürü özelliği var deli.gibi rgb aramıyorum dersen gayet iyi mouse

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,792
İsim
Murat Orhan
450ye satsam 500e ne alabilirim @MuratTheFounderOfGariban
M300S
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gayet haklısınız alınmaz aldırmayında onun yerine ben kendim gidip bloody x5 max aldım paşa paşa kullanıyorum 10000dpi dahil bir sürü özelliği var deli.gibi rgb aramıyorum dersen gayet iyi mouse
Bloody X5in de çok daha iyi alternatifleri var fakat kullanılabilir makro vs için mesela.

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,056
İsim
Mertcan Ceylan
Ağır saçmalıyorsun şuan ortada bariz belli bir durum var ve sen şuan görmeyip kullanmadığın bir ürünü kötülüyorsun sırf markası logitech değil diye :D Çift tıklama sorununun olması GPXi gayette sorunlu bir mouse yapıyor. Eski batchlarda skatez ve switch değiştirmeden mouseu kullanamıyorsun bile ne anlatıyorsun sen hala ? Sana temin ederim Xotran'ın malzeme kalitesi g102 ve 203ü yok eder. Bir ürün sırf logitech diye kaliteli olmuş olmuyor. Madem o kadar kaliteli Omron 20m switchleri ve klavyelerinde kullandıkları berbat cherry varyantı switchleri değiştirsinler. Takıntılıymış bilmemneymiş şuan laf ebeliği yapıyorsun sadece yaptığın başka hiçbişey değil.
yazdığını okuma gereği bile duymadım bir kaç forumda senin yorumlarını görmüştüm her yorumunda kötü berbat vs yazıyorsun karşındakini dinlemiyorsun bile çoğu zaman onu gözlemledim herhalde daha düzgün derdini anlatan insanlarla konuşmayı tercih ederim çift tıklama sorunu da bu modelde yaşayanı görmedim bende yaşamadım illa vardır ama kronik değil engelledim kafam rahat etti isteyen istediği mouse u alsın ben forumda sormuş cevaplayayım tekrardan 1 yıldır kullanıyorum standart bir kullanıcı olarak 300 tl verdiğim ürünün rahat ve uzun ömürlü olmasını isterim aşırı kalite aramam o konuda için rahat olsun sensör vs çok takıksan 140 TL lik mouse u alabilrsin arakdaş çok memnun kalmış kullanmamış bile ama keyif sana kalmış çift tıklama sorunu bu modelde yok ama olsa bile yenisini gönderirler.

Lisser

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,507
İsim
Lisser
Instagram
egerdnn
Steam
https://steamcommunity.com/id/Lisser1/
Discord
lisser1
450ye satsam 500e ne alabilirim @MuratTheFounderOfGariban
Sifir olarak M300S, Sahibindende kapali kutu/az kullanilmis Rog Keris / Pulsefire Hasteler de var. 300-350'ye alicagin Mira M'ler bile tokatlar gecer R3'u, ayrica 450'ye satman biraz imkansiz gibi. Daha gecen 450-500'ye wirelessini satmaya calisiyordu biri bana.

Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Furkan
Sifir olarak M300S, Sahibindende kapali kutu/az kullanilmis Rog Keris / Pulsefire Hasteler de var.
Ben sahibinden sitesinden asus rog gladius II aldım kendi bloody mouse m ile birlikte baya memnunum rog lar baya iyi

Ama kozmetiğine dikkat etmeni öneririm

Lisser

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,507
İsim
Lisser
Instagram
egerdnn
Steam
https://steamcommunity.com/id/Lisser1/
Discord
lisser1
Ben sahibinden sitesinden asus rog gladius II aldım kendi bloody mouse m ile birlikte baya memnunum rog lar baya iyi

Ama kozmetiğine dikkat etmeni öneririm
Switchleri degisebiliyor falan iyi guzel eyvallah da shape'i benlik degil, safe shapelerden yanayim her zaman. Haste aldim, memnunum suanlik.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,792
İsim
Murat Orhan
yazdığını okuma gereği bile duymadım bir kaç forumda senin yorumlarını görmüştüm her yorumunda kötü berbat vs yazıyorsun karşındakini dinlemiyorsun bile çoğu zaman onu gözlemledim herhalde daha düzgün derdini anlatan insanlarla konuşmayı tercih ederim çift tıklama sorunu da bu modelde yaşayanı görmedim bende yaşamadım illa vardır ama kronik değil
Kötü berbat yazıyorum çünkü öyle :D G203 serisi özellikle prodigy serisi sensör ve switch konusunda berbat ve sorunlu neyini anlamıyorsun? Karşındakini dinlemiyorsun yazmışsın birde komedisin cidden şurada seni ciddiye alıp adam gibi uzun uzadıya cevap vermem bile seni dinlediğimi gösterir ama kayda değer bir şey söylemiyorsun bile. G203 ve 102 sensör ve switch olarak kalitesizler ayrıca yumurta kasa kullanıyorlar ki en kötü ve el yoran shapelerden öyle aman aman ergo bir tasarımı da yok yani. 140 TLlik fiyatına rağmen Xotran GPX ile aynı Omron switchi kullanıyor bu Xotran'ın kalitesinden mi yoksa GPX'in malzemeden çalmasından mı? Yok işte CPS mps ayaklarına yatıyorlar bide başka switch mi yoktu lighter press için? Bırak Allah aşkına savunduğun mouselar da mouse olsa tamam diyeceğim. Sen benim kime ne dediğimi gözlemlerken ben burada sözünü ettiğimiz mouseları test ediyordum. Burada aynısını söyleyen tek kişi ben de değilim zibilyon tane adam var burada aynı sorunlardan muzdarip olan hala gelip ne Lucitik kalitesi diye dert yanıyorsun? Kullanmadıysan yorum yapma malzeme kalitesinden haberin yoksa yorum yapma. Xotran 140 tl tamam senin Logitech'in 700 1000 TL mi o da 200 300 tl? Bir ürün Logitech diye kaliteli olmuyor. Steelseries'in de Logitech'inde asusunda vasat ürünleri var. Asus TUF M3 gibi Steelseries Rival 3 gibi Şunu idrak et artık. Ben sana gelip Performax'ın tüm ürünleri iyi ya da şu markanın falanca ürünlerinin hepsi iyi demiyorum. Hangi markanın hangi ürünü iyiyse onu öneriyorum anladın? Sen de tez zamanda marka seviciliğini bırakıp at gözlüklerini çıkararak bak hayata.

Switchleri degisebiliyor falan iyi guzel eyvallah da shape'i benlik degil, safe shapelerden yanayim her zaman. Haste aldim, memnunum suanlik. Daha hafif bir de haste ki benim icin baya onemli agirlik.
O Paraya niye lucitik 203 almadın hem de prodigy?

Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Furkan
Switchleri degisebiliyor falan iyi guzel eyvallah da shape'i benlik degil, safe shapelerden yanayim her zaman. Haste aldim, memnunum suanlik. Daha hafif bir de haste ki benim icin baya onemli agirlik.
Tutuşlarsa fazla billgim yok hikayeli takılıyorum ben oyunlarda avuç içimi doldursun yeter elim büyük biraz

Top Bottom