Neler Yeni

34550 TL'ye 7800XT SİSTEM TOPLADIM NASIL?

Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
ÖMER ÇELİK

Devilll20

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
797
İsim
Rick Baba

Bunu alsan daha iyi

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,021
İsim
Diyarhan
herhangi 2. el pc alıp ekran kartını satıp 7800xt alsan daha da ucuz olur eski nesile para bayılma.

Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
ÖMER ÇELİK
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bunu alsan daha iyi

o kasaya +500tl özelleştirme yapıp 750w seçip almayı dusundum ama ytdeki videolarda 7800xt 4070ten bi tık daha üstün performans veriyor gibime geldi bi de islemci bi tik ısınabilir gibi o sisteme fan da ekleyince yine ortalama kafa kafaya geliyo gibiler fiyat olarak. tek farkları biri 7800xt biri 4070

CFK’

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Cefika

Palo DAYI

80+ Silver
am5 diz am4 toplamak olu yatırım olur bence

Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
ÖMER ÇELİK
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
keşke am5 toplasan bu paraya
ya içimde ukte kaldı am4 toplamak ama fiyat gerçekten artıyo anakartından tut ramine raminden tut islemcisine ve ddr5 sistemlerden pek fazla anlamadığım için, bi de ytde amdnin ddr5 sistemlerle arasının iyi olmadığını duydugum icin pek yanasmadım. bu sıstem muadilinde am5 sistemlerin fiyatları en ucuz kaçtan başlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

herhangi 2. el pc alıp ekran kartını satıp 7800xt alsan daha da ucuz olur eski nesile para bayılma.
ya o bi tik uğraştırır gibi bi de 2. ellerde gercekten dolandırılmaktan asırı korkuyorum az uz paralar degil, sıfır onerebilecegin bi sistem olur mu

Pahalı bence. Asus tuf ekran kartlı bir sistem bile bulunuyor kolaylıkla bu paraya ki bence bu paraya daha iyisi de çıkar.

aga harbiden evet buna 750w psu ozellestırıp 1 fan takılsa benım topladıgım sıstemden aynı ya da daha ucuza asus tuflu bi sistem toplanmıs oluyo. tek tek toplamada bu paraya daha iyi nası cıkar kanka

am5 diz am4 toplamak olu yatırım olur bence
kanka az once de soyledım am5 bi tik karisik bi mevzu oldugu ıcın ve fiyatlar arttıgı icin pek yanasamıyorum. bu fiyat muadilinde am5 sistem olsa ben de am5 istiyorum

Palo DAYI

80+ Silver
ya içimde ukte kaldı am4 toplamak ama fiyat gerçekten artıyo anakartından tut ramine raminden tut islemcisine ve ddr5 sistemlerden pek fazla anlamadığım için, bi de ytde amdnin ddr5 sistemlerle arasının iyi olmadığını duydugum icin pek yanasmadım. bu sıstem muadilinde am5 sistemlerin fiyatları en ucuz kaçtan başlar

ya o bi tik uğraştırır gibi bi de 2. ellerde gercekten dolandırılmaktan asırı korkuyorum az uz paralar degil, sıfır onerebilecegin bi sistem olur mu

aga harbiden evet buna 750w psu ozellestırıp 1 fan takılsa benım topladıgım sıstemden aynı ya da daha ucuza asus tuflu bi sistem toplanmıs oluyo. tek tek toplamada bu paraya daha iyi nası cıkar kanka

kanka az once de soyledım am5 bi tik karisik bi mevzu oldugu ıcın ve fiyatlar arttıgı icin pek yanasamıyorum. bu fiyat muadilinde am5 sistem olsa ben de am5 istiyorum
sen bılırsın kral butcene baglı tabıkıde hersey dıledıgınce olsun

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,630
İsim
Emir
sistemi topladınız mı?

_Emir

80+ Silver
Dahası