Neler Yeni

🔥İndirim Asus Rog Gladius III AimPoint 2149 TL

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
emre seymen
Arkadaşlar VGN Dragonfly F1 MOBA mı? Yoksa bu mouse mu?

KTAX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Eren
Arkadaşlar durduk yere mouse kendi kendine duruyor, bugün geldim mouse kıpırdamıyo ama sağ klik sol klik çalışıyor. bu sorunu yaşayan var mı aranızda? geri göndericem mecbur. :(

noadaffy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Ü CİVAN
Bu mouse kronik sorunlu tekerleği bozuluyor 2 adet vardı 2 side bozuldu garantiye gönderiyorsun yapıyorlar ancak alt etiketini söktükleri için bu seferde mousepadde düzgün kaymıyor eski haline gelmiyor

cureshut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
kürşat
Bu mouse kronik sorunlu tekerleği bozuluyor 2 adet vardı 2 side bozuldu garantiye gönderiyorsun yapıyorlar ancak alt etiketini söktükleri için bu seferde mousepadde düzgün kaymıyor eski haline gelmiyor
Hadi ya ins problem yasamayiz bizde. Bir arkadas aliexp den orta tus atmisti gruba garantiye almak icin öyle birseymi alsak. Belki bu son urünlerde problem cözülmüstür

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,254
İsim
Kerem Çavuş
Arkadaşlar durduk yere mouse kendi kendine duruyor, bugün geldim mouse kıpırdamıyo ama sağ klik sol klik çalışıyor. bu sorunu yaşayan var mı aranızda? geri göndericem mecbur. :(
Şarjı bitmesin diye uyku moduna alıyodur uygulamayı azcık kurcalayın bulursunuz , hiç çalışmıyorsa bir şey diyemem gönderin direkt

• Beğen
Reaksiyonlar: KTAX

KONSOL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
Furkan
Gladius III'te vardı o, düz olanında. 3 tane kullandım, 2'sinde o sorun vardı. Aimpoint'te düzeltildiğini söyleyenler vardı ama daha mouseu açmadım.

• Beğen
Reaksiyonlar: KTAX

Fanzi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Enis
Daha önce bu fareden aldım arızalı çıktı iade ettim bilginiz olsun tavsiye etmiyorum. Kendi kendine tuşlara basıyor.

KONSOL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
Furkan
Daha önce bu fareden aldım arızalı çıktı iade ettim bilginiz olsun tavsiye etmiyorum. Kendi kendine tuşlara basıyor.
O düz Gladius III Wireless modeli olmasın hocam, bu Aimpoint switchler yenilendi. %100 sorunsuzdur diyemem kullanmadığım için ama aynı model değiller. Bunda uzun kullanıcı deneyimi pek yok daha.

ramo31

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ramazan
Cihaz elime ulaştı fakat mousepadi algılamıyor hatta hareket bile etmiyor.Mousepad hariç tüm yüzeylerde sorunsuz çalışıyor sorun nedir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sorun düzeldi,mousepadden kaynaklıymış.Başka mousepad de sorunsuz çalışıyor.

Son düzenleme:

CFK’

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Cefika
Parası yatan var mı?

1713371484406.png

CFK’

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Cefika
Bu ne zamana kadar geçerli şuan alınır mı sizce 2.300 TL
Ben memnunum kablosuzun tadı bi başkaymış kabloyla can çekişiyormuşum. Bence değer. Geri ödeme olmasa bile 3000TL'lik bir mouse düşmüş 2300e öyle düşün. Geri ödeme detaylarına buradan bakabilirsin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,135
Üyeler
141,245
Son üye
vipeqrion
Top Bottom